Fruit Ninja® Modlu Apk İndir 2022

Güncellendi
14 Haz 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com halfbrick fruitninjafree

Fruit Ninja® Modlu Apk İndir 2022

Meyveleri dilimleyin, bombayı değil – Fruit Ninja aksiyonuna başlamanız için bilmeniz gereken tek şey bu! Klasik modda ne kadar uzun vakit dayanabileceğinizi görmek için kendinize meydan okuyun, Arcade modda bir üstün dereceli kırın yada Zen modda meyve dilimleme becerilerinizin antrenmanını yapın. Geniş bıçak yelpazesi ve dövüş okulları kesme işinde sizi zirveye taşımak için emrinize amadedir.

Daha fazla eğlence mi istiyorsunuz? Bir ara verin ve en sevdiğiniz meyveyi mini oyunlar vasıtasıyla dilimlemenin yeni yollarını deneyin veya oyuna hakimiyetinizi kontrol edin ve günlük Meydan Okuma etkinlikleriyle ödüller kazanın. Biriyle kıyasıya savaşım edin ve en üst seviye ninja olarak becerilerinizi arkadaşlarınız karşı skor tahtalarında ve lokal çoklu oyunculukta sergileyin.

Meydan okumaya hazır mısınız? Özel Turnuva etkinlikleri için gözünüzü açık tutun ve diğer ninjalara karşı eşi olmayan bıçakları ve dövüş okullarını kazanma şansı için harp yapın. Gerçi tamamı bu kadar değil – her gün giriş yaparak kendinizi keskinleştirin ve nadir bıçaklar ve dövüş okulları dâhil, öteki oyun modlarında kullanabileceğiniz günlük ödüller kazanın!

Fruit Ninjayı oynamak için asla daha iyi bir zaman olmamıştı, bu yüzden kılıcınızı kınından çıkarın ve bağımlılık meydana getiren, aksiyonla dolu oyun deneyimi için hazırlanın!

ÖNEMLİ UYARI

Oyun, tatbik içi isteğe bağlı satın alma içerir.

Fruit Ninja® Apk download

Gizlilik Politikamızı http://halfbrick.Com/pp da oku

Hizmet koşullarımızı Http://halfbrick.Com/tos da oku

Yardıma mı ihtiyacınız var? Bize fruitninja@halfbrick.Com ’den e-posta atın.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları