Futbol Oyunu Kahramanı ücretsiz Apk indir 2022

6.0

APK indir
3.6/5 Oylar: 10,042
Boyut
72M
Sürüm
6.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp games mini sports soccer revolution

Futbol Oyunu Kahramanı ücretsiz Apk indir 2022

Şimdi gerçek bir kahraman olarak bir futbol vuruşu oyununda bir futbol lig yıldızı olma zamanı. Maçtaki en çok hedefleri puanlamada şansınızı kontrol edin. Mini futbol oyunlarına girmek için botlarınızı bağlayalım. Kendinizi mini futbol maçında zor bir forvet olarak kanıtlayın, rakip takım kalecisi Dodge ve kalabalığın heyecanının keyfini çıkarın. Rüya futbol takımını inşa et ve onları dünya şampiyonu olmalarına yönlendir. Ekibinizdeki dünyanın her yerinden dünyanın en iyi futbolcuları var. Grev futbol hareketlerinizi, futbol golü kahraman enerjisini ve kazanan Eleven takım gücünü kanıtlayın.

Futbol Superstar iyi mi olacağı?
Gerçek bir skor gol kahramanı olarak canlı bir futbol oyunu oynamak talep eder misiniz ve bir kariyere baştan sona ustalaşmış bir futbolcu olarak başlatmak ister misiniz? Grev oyun sezonunu en sevdiğiniz ulusal futbol takımı ile başlatın ve her futbol maçının kupalarını kazanın. Ücretsiz Soccer League Evolution oyununun son baskısı burada tam bir yeni özellikle burada. Kaçan tekniğinizi, atışınızı ve doğruluğunuzu geliştirin. Topu kalıcılara vurun ve geçirin. Şaşırtıcı 3D grafikler ve gerçek fizik, gerçek futbol oynadığınızı hissetmenizi sağlar. Dream Liginizde oynayın ve on bir kazanmaya değerinizi kanıtlayın.

Geliştirilmiş ve Gerçekçi Spor Oyunları Arena:
İnanılmaz bir oyun ve futbol stadyumu yaşayın. Dream League Turnuvasına hükmetmek ve futbol oyunları şampiyonu olmak için ekibinizi eğitin. Oyun, oyuncuların gömlekler, pantolon ve ayakkabı vb.

Futbol Oyunu Kahramanı Apk Full indir

Ayrıca, realist futbol oyunlarının tadını çıkarmak için oynatıcınızı özelleştirebilirsiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli stadyumlar mevcuttur. Her zamanki futboldan oynamaktan bıktıysanız, fantezi birinin kilidini açabilirsiniz. Hız, takın ve güç benzer biçimde yeteneklerinizi yükseltin.

Futbol Dream League oyunlarında modlar:

Zorluklar Modu:
Zorluklar seviyelerinde, rakipleriniz tarafından futbol oyun kazanan hedefler verilecektir. Dünyanın her yerinden bütün futbol takımlarını yen. En iyi ekipler oynuyor ve rakibinizi seçebilirsiniz.

Ücretsiz Cezalar Modu:
Ücretsiz ceza alın ve penaltı modunda futbol vuruşlarını vurun. Futbol vuruşunuzu bu modda çalıştırın. Açı seçin ve hedefe vurmak için topu vurun.

Dostluk Maç Modu:
Dostça bir eşleşmede, sert bir duygu yoktur ve bütün takımlar birbirlerine karşı bir futbol kupası maçı ile savaşmak için karıştırılır ve rastgele seçilir.

Futbol Kupası Turnuvası:
Bu modda fazlaca önemli bir turnuva çalınır. İlk turlarda noobs kadrosuyla savaşın ve peşinden futbol kahramanları ile savaşın. Final Futbol Kupasını kazanmak için bütün ülkelere karşı kazanın.

Futbol Devrimi Pro: Futbol Dünya Kupası Oyunu ve Özellikleri:

• Uluslararası futbol takımlarıyla seçin ve oynatın
• Futbolcular Üniforma Kitleri satın almak için para kazanın
• Kalabalık animasyonları içeren gerçekçi ses efektleri ve 3D grafikler
• Ücretsiz Oyun, Pro Zorluklar, Cezalar ve Futbol Dünya Kupası Modları
• Çoklu isabet ve geçiş stilleri zorlukları artıracak
• Canlı bir stadyum hissi ile değişik futbol stadyumlarının tadını çıkarın
• Uluslararası maçlar benzer biçimde profesyonel futbol yorumu
• Üst sıralamayı incelemek için Google Play Liderleri ve Başarı
• Pürüzsüz kaydırma dokunmatik kontrolleri en iyi oyununuzu iyileştirir
• Futbol oyun deneyiminizi artıracak çarpıcı kamera açıları
• Android ücretsiz futbol oyunlarında en yenilikçi oyun

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları