Gaming Mode Oyun hızlandırıcı Yeni Apk 2022

1.9.0

APK indir
4.4/5 Oylar: 135,225
Boyut
10M
Sürüm
1.9.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com zappcues gamingmode

Gaming Mode Oyun hızlandırıcı Yeni Apk 2022

Gelişmiş Oyun Hızlandırma.

Oyun Hızlandırma uygulaması gecikme düzeltmesi ve hata düzeltmesi için çözümdür. En sevdiğiniz oyunları gecikme olmadan oynayın. Oyun hızlandırıcımızı kullanın ve gecikmesiz oyun deneyiminin tadını çıkarın! Oyun güçlendirici – 1 numaralı Oyun rötar karşıtı araç!

Oyun performansınızı geliştirmek ve çoğaltmak için şık bir dizi hususiyet ile birlikte gelen Play Storedaki ilk ve tek Oyun Hızlandırma uygulaması. Bir kez yapılandırın ve Oyun Modu sizin için geri kalanını otomatik olarak yapsın. Gelişmiş oyun performansı ve gecikme karşıtı aracınız.

Nasıl çalışıyor?
Oyun başladığında otomatik olarak uygulanacak çeşitli ayarları yapılandırabilirsiniz. Bu ayarları Küresel olarak veya oyun başına bazında yapılandırabilirsiniz. Oyun Modu yükseltici ayrıca mevcut cihaz ayarlarınızı anımsar ve bildirim panelinden hizmeti kapattığınızda oyun oturumunuzdan sonra bunları geri yükler. Artık her oyun zamanınızdan ilkin cihaz ayarlarınızla oynamanıza gerek yok.

Hangi özellikleri otomatikman yapılandırır?
Gelen aramaları otomatik reddeder -Oyun hızlandırıcımız sizin tarafınızda. Kesinti olmadan yeteneklerinizi gösterin.
Bildirimleri engelleyin -Oyun hızlandırma, odağınız bozulmayacak- saf oyun deneyimi.
RAM’i boşaltmak için Arka Plan Uygulamalarını temizle ve oyun performansını arttır- deneyiminiz en yüksek önceliğimizdir.
Game Booster – Oyun rötar önleme aracı – Anında oyun hızlandırma!
Oyun performansını maksimumda oynayın- oyun deneyiminizi geliştirin, en çok FPSin kilidini açın!
Otomatik parlaklığı devre dışı bırakın ve istediğiniz seviyeye kadar optimize edin.

Gaming Mode: Oyun hızlandırıcı Apk Full indir

Zil Sesi ve Medya Sesini Değiştirin.
Doğrudan cihazınızın ana ekranından oyunları başlatmak için widgetlar oluşturun. Oyun başlatıcınız.
Otomatik Modu etkinleştir, oyun/uygulamayı otomatikman algılar, yapılandırılmış ayarları uygular ve oyun/uygulamadan çıktıktan sonra orijinaline döndürür. *
Bildirim engellemesinden beyaz listeye uygulamalar.
Uygulamaların arka plandan temizlenmesini önlemek için beyaz listeye alın.
*Premium özellik

Ping güçlendirici – Yüksek ping çözümü
Evet, çözümümüz var, bir uygulamada rötar düzeltici ile yüksek ping! Oyun deneyiminiz önceliğimizdir. Oyun performansınızı optimize etmek ve geliştirmek için bir oyun hızlandırıcınız olmasının nedeni budur.

Widget oluştur – Oyun başlatıcısı
Ana ekranınızdaki widget ile kullanım kolaylığı, oyun deneyiminizin başlamasını daha da eğlenceli hale getirecektir. Ana ekranda oyun başlatıcısı – harika! Zamanınızı oyun arayarak harcamak yerine, oynamanın tadını çıkarın, widget özelliğimizi kullanın – oyun başlatıcısı.

Oyun Hızlandırma aracı – Gecikme düzeltmesi ve hata düzeltmesi

Soru-Cevap:
“Bir oyun hızlandırıcı kullanmalı mıyım? “ Eğer en çok performansta oyun oynamak olası değilse, kullanmalısınız.
“Oyun performansını nasıl artırabilirim? “ Oyun hızlandırıcımız en iyi çözümdür ve cihazınızı en iyi oyun performansı için optimize edeceğiz.
“İyi bir ping güçlendirici ve gecikme düzeltici aracı var mı? “ Evet! Uygulamamız yüksek ping ve gecikmeler için hızlı bir düzeltme.
“60 FPS ile maksimum oyun performansında oyunlar nasıl oynanır? “ Oyun hızlandırıcımızı kullanın ve en çok FPS seviyelerini elde edin!

Geliştirilmiş Oyun Deneyimi
Oyun modu özellikleri açısından o denli zengindir ki, kullanıcılarımızdan bir ekip takma adlara sahip: Game Booster uygulaması, Hata Düzeltme ve oyun hızlandırma Aracı, Oyun başlatıcısı, oyun hızlandırıcı , Game Turbo Deneyimi, Yüksek Ping Çözümü, Oyun rötar önleme aracı, FPS güçlendirici, oyun performansı artırıcı ve daha fazlası! Nasıl dediğinize bakılmaksızın, Oyun Modunu kurduktan sonrasında, en sevdiğiniz oyun arkadaşınız olacak akıllı bir araç alırsınız.

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları