Get the money gerçek hayat Hileli Full Apk indir 2022

1.13

APK indir
4.5/5 Oylar: 11,091
Boyut
85M
Sürüm
1.13
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com grit fftc

Get the money gerçek hayat Hileli Full Apk indir 2022

Quot;Hiçbir şeye sahip değilken, nasıl zengin ve meşhur olunur? Sorunun yanıtını, bu life simulator oyununda öğrenin! İsletme oyunları idare ve banka oyunları alanında reel hayata dair bir simülatör olan bu oyunda kolay bir sokak çocuğundan arabaları, apartmanları ve çok parası olan bir milyardere, bir idare dehâsına dönüşün.

Life simulator oyunu “Get the money”, size kendi işinizi kurma ve çılgınca zengin olma imkânı, yönetim konusundaki yeteneklerinizi gösterme şansı sağlıyor. Milyoner olmak için çalışırken yaratıcı yönünüzü ve yönetim becerilerinizi serbest bırakın. Bu elbette fazlaca rahat değil fakat denemeden de bilemezsiniz, değil mi? Bu reel hayat simülasyonu, sıfırdan gelip zengin olmanızı sağlıyor.

İsletme oyunları ve banka oyunları alanında gerçek yeteneğinizi ortaya koyabileceğiniz bir simülatör olan “Get the money” size, kendinize meydan okuyup basit bir sokak çocuğundan bir milyardere dönüşebileceğinizi ispat şansı veriyor.

Get the money: gerçek hayat Apk Full

İş hayatı ve idare konusundaki becerilerinizi gösterin ve başarı hikâyenizi yazın! Sıfırdan zirveye çıkmak talep eder misiniz? O halde sizin ihtiyacınız, gerçek hayata dair bir simülatör olan “Get the money” oyununu oynayarak kendinizi kanıtlamak! Kaybedecek zaman yok; arabalar, yatlar ve lüks çatı katları kendi kendilerini satın almazlar.

Oynanış özellikleri:

Beş parasız başlayın

Üniversiteden mezun olun ve muteber bir iş bulun

Kendi işinizi kurmanıza yetecek kadar edinim kazanın

Bir aile kurun ve toplumsal konumunuzu iyileştirin

Çatı katları, arabalar ve uçaklar satın alın

Kumarhanede yığınla para kazanabilir veya borsada kazancınızı ikiye katlayabilirsiniz. Para babası olmanın birçok yolu var! İsletme oyunları ve banka oyunları hangi kumaştan yapıldığınızı öğrenmek için size keyifli bir edinim sunuyor. Zaman kaybetmeden kendinizi tanıyın ve şimdi gerçek hayata dair bir simülatör olan “Get the money” life simulator oyununu oynamaya başlayın!Quot;

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları