GoCut Efekt Video düzenleyici Modlu Apk İndir 2022

2.9.16

APK indir
4.7/5 Oylar: 51,758
Boyut
77M
Sürüm
2.9.16
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com videoedit gocut

GoCut Efekt Video düzenleyici Modlu Apk İndir 2022

GoCut bulabileceğiniz en iyi Video Efekt Düzenleyicisidir! Aynı zamanda, CapCut şeklinde harika bir Parlayan Scibble Effect Video Makerdır. GoCut ile çeşitli güzel duyu efektler kullanarak çarpıcı videolar oluşturabilirsiniz.
Şimdi GoCut ile mükemmel efekt videoları oluşturma ve başyapıtınız ile dünyayı etkileme sırası sizde. Efekt videosu yapmak GoCut ile daha rahat hale geliyor.

Modaya Uygun Görsel Efektler
• En popüler efektler – Glowing Line, Grop yıldız, Helical Line, VHS, Echo, Kira, Wave, Glitch, Rainbow, Dynamic…
• 100den fazla Harika efekt Şablonu – Videonuzu benzersiz kılmak için en havalı efekt şablonunu seçin.
• Güçlü Araç Seti – neon fırçası, neon çıkartmalar, parlayan işaretler, retro filtreler, geçiş efektleri vb.
• Mevcut Farklı Karalama Efekti: neon kalp, açılı kanatlar, spiraller, gitar, star, müzik stili, pizza, roket, vuruşlar, vb…

Neon Fırça: kare kare animasyon
GoCutun neon fırça özelliğiyle oynayın! Neon fırçayı çizim yapmak, harika neon efekti elde etmek için parıltı animasyonları eklemek, fotoğraflarınızı/animasyonlarınızı canlandırmak için kullanabilirsiniz! Bu ücretsiz neon fırça fotoğraf editörü ile profesyonel gibi animasyonlu videolar oluşturun. Animasyonunuzu büyülü Neon parlayan fırça ile özelleştirin!

Neon Video Düzenleyici
GoCut Editor, kesme, tevhit, ters çevirme, kopyalama, yapıştırma ve daha fazlası gibi oldukça çeşitli video düzenleme özellikleri sunar. Diğer tüm profesyonel video düzenleyicilerden daha kuvvetli özelliklerle GoCut Editor, video düzenlemeyi çok rahat hale getirir. Videonuza parlayan efekt ve neon çıkartmalar ekleyebilirsiniz. GoCut Editor – Neon Sketch Video Editor uygulaması, kolayca efekt videoları oluşturmanıza veya parlak videolar oluşturmanıza destek sunar.

Video Düzenleyici UYGULAMASI
Videoyu ihtiyacınız olan uzunluğa bakılırsa kesin. Ayrıca videoyu saniyeler arasında kolayca kırpabilir, videoyu zaman çizelgesinde bölebilir veya videoları birden fazlaca klibe bölebilirsiniz. Klipleri kolayca üst üste bindirin, hızı ayarlayın, harika çalışmanıza müzik/çıkartma/metin ilave edin.

GoCut: Efekt Video düzenleyici Apk download

Çok katmanlı düzen
GoCut, kullanıcıların çok katmanlı düzenleme yapmasını inanılmaz derecede kolaylaştırır. Videonuza resimleri veya unutulmaz klipleri bindirebilir ve daha fazla öne çıkmasını sağlayabilirsiniz! Bu oldukca katmanlı düzenleme özelliği, herkesin enfes videolar oluşturmasına destek sağlar! GoCut Editor – En iyi parasız çok katmanlı video düzenleyici.

Müzik Videosu Oluşturucu
GoCut Editor bununla birlikte ihtiyaçlarınızı her şekilde karşılayan bir müzik video yapımcısıdır. GoCut Editor ile kliplere parasız özellikli müzik yada ses efektleri ekleyebilir ve videonuzu daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Müzik sesini videoya mükemmel şekilde uyacak şekilde ayarlayın. Öne çıkan şarkı ve şarkı sözleriyle Ücretsiz Video Kesici ve Düzenleyici. Modaya müsait kısa müzik videoları yapmak, ses ve videoyu birleştirmek için GoCut Video Trimming APPyi kullanın.

Videoyu Kaydet ve Paylaş
Özel video dışa alıntılama çözünürlüğü ve videonuzu/filminizi 720p HD, Full HD 1080p ve 4K olarak dışa aktarın. Videoları arzu ettiğiniz zaman telefonunuza kaydedebilirsiniz. GoCut Editor, videoları doğrudan sosyal medyada paylaşmayı da destekler. Sonuç olarak, GoCut Editor en iyi Effect Video Editor APPdir: neon çizim, kesme, birleştirme ve tertip.
Videonuz hazır ve arkadaşlarınızla paylaşmaktan çekinmeyin.

Abonelik hakkındaki
– Abonelikler, abonelik planına bağlı olarak seçilen miktarda aylık veya yıllık olarak faturalandırılır.
– Aboneliğiniz, cari dönemin bitiminden minimum 24 saat önce otomatik yenileme kapatılmadığı sürece otomatik olarak yenilenir.
– Cari dönemin bitiminden 24 saat önce hesabınızdan yenileme tutarı alınacaktır.

Herhangi bir öneriniz veya sorunuz var ise, lütfen bize ulaşın: likeke2020718@gmail.Com

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları