Google Files Yeni Apk 2022

1.0.428075659

APK indir
4.7/5 Oylar: 5,620,117
Boyut
14M
Sürüm
1.0.428075659
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com google android apps nbu files

Google Files Yeni Apk 2022

Google Files dosya yönetimi uygulamasıyla kolayca yapabilecekleriniz:
Silme önerileriyle yer açabilirsiniz
Kolayca arama yaparak dosyalarınızı daha hızlı bulabilirsiniz
↔️ Dosyaları veri kullanmadan hızlı ve çevrimdışı olarak paylaşabilirsiniz
️ Cihazınızda alandan tutum etmek için dosyaları buluta yedekleyebilirsiniz

DAHA FAZLA YER AÇIN
Sadece birkaç dokunuşla, eskisinden daha kolay yer açabilirsiniz. Sohbet uygulamalarındaki eski fotoğrafları, yinelenen dosyaları ve kullanılmayan uygulamaları kaldırın, önbelleği temizleyin ve fazlasını yapın.

DEPOLAMA ALANINIZI KONTROL EDİN
Telefonunuzda ve SD kartınızda kalan boş alanı görmek için Filesı kullanın. Telefonunuzda yer açmak için dosyaları doğrudan SD karta kolayca aktarın. Daha fazla yer açmak için entegre dosya temizleyiciyi kullanın.

KONTROL SİZDE
Neyi sildiğinizi bilirsiniz, karmaşık ifadelerle aklınızı karıştırmayız. Yalnızca kaldıracaklarınızı seçip gerisini saklayın. Kontrol sizde.

TELEFONUN PERFORMANSINI ARTIRIN
Belleğinizi Files ile yönetin. Böylece, telefonunuz sorunsuz çalışır. İstenmeyen veya geçici dosyaları kaldırma bildirimleriyle hemen yer açın.

AKILLI ÖNERİLER
Yeriniz dolmadan önce silinecek dosyalar için öneriler alın. Files kullanıldıkça önerileri daha akıllı hale gelir.

DOSYALARI DAHA HIZLI BULUN
Telefonunuzdaki fotoğrafları, videoları ve dokümanları hızla arayın. Files, klasörler yerine filtreler kullandığından içeriği daha kolay bulursunuz. Google Files, aradığınızı bulmanızı elde eden dosya yöneticisi ve depolama kapasitesi tarayıcısıdır.

DOSYALARI KOLAYCA YÖNETİN
Dosyalarınızı kategoriler ve filtrelerle arayıp göz atın. Dosyaları görüntüleyin, silin, taşıyın, tekrar adlandırın veya paylaşın. Boyuta nazaran sıralayıp en fazlaca yer kaplayanları görün. Tüm GIFlere göz atın.

Google Files Apk download

Üstelik hepsini ancak birkaç dokunuşla yapın.

DOSYALARI ÇEVRİMDIŞI PAYLAŞIN
Resimler, videolar, dokümanlar yada uygulamalarınızı, Filesı olan etrafınızdaki kişilerle paylaşın. Ücretsizdir ve 480 Mb/sn hızla internet olmadan çalıştığından mobil verinizi kullanmaz. Telefonunuzu Files’ı olan diğer cihazla eşlemeniz yeterli.

ŞİFRELENMİŞ DOSYA PAYLAŞIMI
Filesın çevrimdışı dosya paylaşımı, güvenli WPA2 şifrelemesiyle korunur. Files, direkt, hızlı ve şifrelenmiş kablosuz rabıta için Bluetoothu kullandığından, tatbik APKlarını yada büyük dosyaları hızla aktarabilir, videoları veya resimleri arkadaşlarınıza güvenle gönderebilirsiniz.

BULUTA YEDEKLEYİN
Daima saklamak arzu ettiğiniz dosyaları Files menüsünden seçip Google Drivea yada başka bir bulut depolama uygulamasına yedekleyin. Telefonun alanını kullanmadan dosyaları süresiz saklayın.

SD KARTA YEDEKLEYİN
Telefonunuzda yer kalmazsa büyük dosyaları yada videoları SD karta (var ise) aktarın. Sadece birkaç tıklamayla telefonunuzu temizleyip SD kartı kullanabilirsiniz. Böylece, dahili depolama alanınız boş kalır ve telefonunuz daha süratli çalışır.

VERİMLİ, ETKİLİ DEPOLAMA ALANI YÖNETİMİ
Files, telefonunuzda 10 MBtan az yer tutar. Ayrıca, telefonunuzu yavaşlatacak fena amaçlı yazılımlar içermez.

ÜÇÜ BİR ARADA ARAÇ UYGULAMASI
Cihazınızda oldukça az yer kaplayan Files, üç işlevi yerine getirir:
1) Yer açma – İstenmeyen dosyaları ve önbelleği temizleyin, zeki telefonunuzun performansını optimize ederek hızlandırın.
2) Dosyaları kolayca bulma – Depolama alanınıza göz atın ve dosya yönetiminde uzman olmanız gerekmeden her şeyi hızla bulun.
3) Dosyaları paylaşma – Resimler gönderin, videolar paylaşın, büyük dosyaları yada uygulama APKlarını aktarın. Bunların tamamını, şifrelenmiş direkt kablosuz ağ üzerinden 480 Mb.Sn. Hıza kadar yapın.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları