Gradient Face Beauty Editor Hileli full Apk 2022

2.7.32

APK indir
3.8/5 Oylar: 261,248
Boyut
161M
Sürüm
2.7.32
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com tickettothemoon gradient photo

Gradient Face Beauty Editor Hileli full Apk 2022

AI FANTEZİ STİLLERİ

3 Yeni özellik artık mevcut! Yeni özelliklerimizle güzel bir ELF yada korkunç bir ORC olun yahut FANTASY GÜZELLİK özelliğiyle sadece 1 dokunuşla muhteşem bir fantezi seçimi sanat eseri yaratın.

AI KARİKATÜR TARZI

Kendinizi harika gözüken bir KARİKATÜR karakterine dönüştürün. Yeni resimlerinizi arkadaşlarınızla paylaşmayı ihmal etmeyin!

———

Gradient, dünyadaki en gelişmiş AI destekli resim uygulamasıdır!

– Özel AI efektleri ve maskeleri
– İnanılmaz güzellik araçları
– Profesyonel resim editörü
– El yapımı filtreler

Tüm bu özellikler tek bir uygulamada! Şimdi parasız indirin ve 50 milyondan fazla mutlu Gradient kullanıcısına katılın.

Gradient Photo Editor ile artık fena çekimler olmayacak bu sebeple bir fotoğrafın güzel görünmesi için ihtiyacınız olan her şey aslına bakarsanız burada! Gradient Photo Editor, fotoğraflarınızı birkaç saniye arasında harika hale getirmenize destek olacak en yeni yapay zeka ve güzelleştirme teknolojileri tarafınca desteklenmektedir.

———

DNA ESİNİZ NEDİR? ETNİK KÖKEN

Bu hususiyet, atalarınızın nereden geldiğini söyler. Sadece fotoğrafınızı yükleyin ve algoritmamız etnik geçmişinizi tahmin etsin.

———

AI YÜZ KOLAJI

Gradient AI Yüz Kolajı çıktı! Yapay zeka destekli bu hususi özellikle Asya, Brezilya, Hindistan ve Avrupadan ikizlerinizi bulun! Gradientin akıllara durgunluk veren yeni teknolojisini ilk kontrol eden siz olun!

———

ÜNLÜ AYNI GÖRÜNÜYOR

Gradients Celebrity Look Alike, en doğru benzerlik bulma teknolojisidir! Hangi zamanı şahıs yada ünlünün size benzediğini görün!

———

AI PORTRELERİ

Yapay zekanın hayattaki en iyi yapay zeka boyama teknolojisiyle klasik tarzda portrenizi yaratmasına izin verin! Şimdi ücretsiz bir şekilde deneyin ve fotoğraflarınızı arkadaşlarınızla paylaşın!

———

KENDİNİZİ YAŞLANIN

Yaşlandığınızda nasıl görüneceğinizi merak ediyor musunuz? Sadece özçekiminizi yükleyin ve gerisini yapay zekaya bırakın. Arkadaşlarınıza eski versiyonlarını gönderin ve tepkilerini görün!

———

GÜZELLİK ARAÇLARI VE YÜZ UYGULAMASI

Gözleri, dudakları, burnu yada vücudu yine boyutlandırın, cilt tonunu ayarlayın, saç rengini değiştirin – hepsi ve daha birçok özellik, organik güzelliğinizi öne çıkarmanıza destek olacaktır.

———

Gradyan Sınırsız ABONELİK

Gradient Unlimited aboneliği ile kendinizi SINIRLAYIN! Gradient Photo Editor Unlimited, TÜM araçlara, filtrelere ve dokulara anında erişmenizi sağlar.

Abonelik Planları:

* 4,99 $için haftalık abonelik
* 19,99 $için aylık abonelik

Lütfen fiyatların Amerika doları cinsinden olduğunu ve diğer ülkelerde değişim gösterebileceğini ve gelecekte değişebileceğini unutmayın. Ödeme, satın alma onayı ile Google Play hesabınızdan tahsil edilecektir. Abonelikler, cari devrin bitiminden en az 24 saat önce otomatik yenileme kapatılmadığı sürece otomatik olarak yenilenecektir.

Gradient: Face Beauty Editor Apk Full indir

Satın alma işleminden sonrasında dilediğiniz vakit Google Play hesap ayarlarınızda otomatik yenilemeyi yönetebilir yada kapatabilirsiniz. Dönemin kullanılmayan kısmı için herhangi bir geri ödeme yapılmayacaktır. Bir abonelik satın aldığınızda, ücretsiz tecrübe etme süresinin kullanılmayan kısmı kaybedilecektir. Bir Google Play hesabı başına bir parasız tecrübe etme sınırı.

Lütfen Kullanım Koşullarına ve Gizlilik Politikamıza bakın:
https://gradient.Photo/terms_of_use.Pdf
https://gradient.Photo/privacy_policy.Pdf

———

Bize Ulaşın

Uygulamamızı mükemmel topluluğumuzla birlikte geliştiriyoruz, bu nedenle düşüncelerinizi ve önerilerinizi contact@gradient.Photo adresinde paylaşmaktan çekinmeyin.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları