Gravity Rider motosiklet bmx ücretsiz Apk indir 2022

1.20.0

APK indir
4.1/5 Oylar: 99,705
Boyut
70M
Sürüm
1.20.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com gravity rider balance run bike

Gravity Rider motosiklet bmx ücretsiz Apk indir 2022

Marşa bas! Uzayda seyahat yap ve değişik gezegenlerde 3D yarış zorluklarının üstesinden gelmiş olarak en iyi motosiklet sürücüsü sen ol. Rakiplerini yok et, zaman rekorları kır ve yarış motosikleti oyununun şampiyonu ol. Ekstrem motosiklet yarışları için bir denge motosikleti, ekstrem sürüş için bir hoverbike ve hatta profesyonel bir ATV seç.

DENGENİ KORU

Son süratle yarışı bitir ancak tümseklere, dev rampalara, asansörlere ve kıvrımlı yollara dikkat et! Bu heyecanlı motosiklet yarışı oyununda feza motosikletini dengede tutmaya ve emin bir şekilde indirmeye çalış.

KIVRIMLI 3D BÖLÜMLER

Dev spirallerde, dar virajlarda ve uzun sıçramalarda gaza basarken sıkı tutun. Zorlu hareketler yap ve havada süzül. Gravity Riderın dinamik takip kamerası, yarış aksiyonunu en iyi açılardan göstererek diğer motosiklet yarışı oyunlarından farkını ortaya koyuyor.

GERÇEKÇİ FİZİK KURALLARINA SAHİP BİR YARIŞ MOTOSİKLETİ OYUNU

Gerçekçi fizik kurallarına dayanan oyun motorunu kendi lehine kullan: Köprüler oluşturmak için blokları sıkıştır, mega rampalarda dengeni koru ve zamanlamayı doğru yap. Gravity Riderı en iyi motosiklet simülatörü yapan unsurlar bunlar.

ÖLÜMCÜL TUZAKLARDAN KAÇ

Bu 3D motosiklet yarışı oyununda vehamet her yerde seni bekliyor! Finish çizgisine tek parça halinde ulaşabilecek misin? Dev lazerler, keskin ninja yıldızları ve bölümlerde her yere saçılmış kazıklardan kaçmak için kabiliyetlerini göster. Yarış oyununu eğlenceli kılan, karşına çıkacak olan sürprizlerdir.

Gravity Rider: motosiklet bmx Apk download

Muhteşem manzaralarda süreleri ve rakipleri yen, özel testleri başarıyla geç.
Daha ne bekliyorsun? Ücretsiz yarış oyunumuzu derhal indir!

Gelişmeler ve ipuçları için toplumsal medya hesaplarımızı takip et:
️https://www.Facebook.Com/GravityRiderGame
️https://www.Instagram.Com/vividgames
️Sormak istediğin bir şey mi var? Support@vividgames.Com adresinden bizlere ulaş.

Oyunu indirerek Son Kullanıcı Lisans Sözleşmemizi, Hizmet Koşullarımızı ve Gizlilik Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız: http://support.Vividgames.Com/policies

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları