GTA Liberty City Stories Hileli Full Apk indir 2022

2.4

APK indir
3.6/5 Oylar: 23,645
Boyut
51M
Sürüm
2.4
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com rockstargames gtalcs

GTA Liberty City Stories Hileli Full Apk indir 2022

Grand Theft Auto: Liberty City Stories, mobil cihazlara dönerken Doğu Sahiline gitmeye hazırlan. Mobil platformlar göz önünde tutularak tasarlanan daha kısa ve kolay akışlı görevler içeren bu tam aleni- dünya macerası, Android için muazzam grafik zenginleştirmeleri, dengeli dokunmatik kontroller ve platformlararası kayıt özelliği sunacak halde yine yaratılmıştır.

Leone ailesinin eski akil adamı, erkek öldürme suçlamasıyla arandığı için uzakta saklanarak geçirdiği yılların ardından evine, Liberty Citye geri dönüyor. Liberty Citynin sokakları kaosa teslim olmuş. Şehrin hakimi olmak isteyen rakip aileler birbirleriyle savaşıyor, yozlaşmış politikacılar, organize suç örgütleri, uyuşturucu çeteleri ve işçi grevleri ile şehir kendi kendini yok etme noktasına gelmiş. Toni şehri Leone ailesinin kontrolüne alarak yıkımdan kurtarmak için savaşım ederken, psikopat kiralık katiller, ahlaksız para babaları, sinik siyasetçiler, ve hatta kendi öz annesi bile onun karşısına dikiliyor.

• Yeni yüksek çözünürlüğünde olan doku ve karakterler
• Gerçek zamanlı ışık ve gölge
• Arttırılmış çekiş mesafesi
• Arttırılmış dengeli dokunmatik oyun kontrolleri
• Rockstar Social Club üzerinden platformlararası kayıt özelliği
• Fiziksel test aleti desteği

Daha fazla malumat için:
www.

GTA: Liberty City Stories Apk Full download

Com

Videolar için:
www.Youtube.Com/rockstargames

©2002-2015 Rockstar Games, Inc. Rockstar Games, R*, Grand Theft Auto ve Liberty City Hikayeleri markaları/logoları Take-Two Interactive Softwarein ticari markalarıdır. Tüm hakları saklıdır.

Yazılım lisans şartları oyunda ve www.

GTA: Liberty City Stories Apk Full download

Com/eula adresinde; çevrimiçi hesap şartları www.

GTA: Liberty City Stories Apk Full download

Com/socialclub adresinde bulunabilir.
Kişiye hususi, açılabilir, indirilebilir yada çevrimiçi içerikler, hizmetler yada işlevler benzer biçimde ayrıcalıklı özelliklere erişim devredilemez ve tek kullanımlık gizyazı, ilave ücret ve/veya kullanıcı hesabı kurmayı ( 13) gerektirebilir. Bu özelliklere erişim internet bağlantısı gerektirir, bütün kullanıcılar için mevcut olmayabilir, ve 30 gün evvelinde bldirilmek şartıyla erişim sonlandırılabilir, değiştirilebilir yada değişik şartlar altında sunulabilir. EULAnın, Yasal Hükümlerin yada başka kuralların ihlali halinde oyuna veya çevrimiçi kullanıcı hesabına erişim engellenebilir. Müşteri hizmetleri ve teknik destek için www.

GTA: Liberty City Stories Apk Full download

Com/support adresini ziyaret ediniz.

Bu oyun bütünüyle hayal ürünüdür; reel kişi ve olaylarla hiç bir ilgisi yoktur; ve reel kişi ve olaylarla olabilecek herhangi bir benzerlik bütünüyle rastlantıdan ibarettir. Take Two, oyunda yer alan eylemlerin gerçek hayatta yapılmasını hiç bir koşulda özendirmez ve onaylamaz. Oyunun izinsiz kopyalanması, tersine tasarıma uğratılması, yayımlanması, halka aleni vizyonu, kiralanması, para karşılığı oynatılması, yada kopyalama müdafaasının kırılması kati bir halde yasaktır.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları