Guns of Boom – Online PvP Action Hileli Full Apk indir 2022

Güncellendi
8 Haz 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com gameinsight gobandroid

Guns of Boom – Online PvP Action Hileli Full Apk indir 2022

Kolay ve sezgisel denetimler: Oyuna daha en başından alışarak sıralamalarda yükselmeye başla!
Canlı grafikler ve daha eski aygıt desteği: Donanım ihtiyaçları çok düşük seviyede kalırken soluk kesen görseller seni adeta ekrana yapıştıracak.
Çekişmeli PvP savaşları: Sayısız harita ve oyun modunda takım bazlı eğlenceyi yaşa. GoBde adrenalin dolu aksiyon son sürat devam ediyor!
Karakter özelleştirme: Çeşitli ek hususiyet ve ekipman yeteneklerini kullanarak eşi olmayan bir kahraman oluştur ve yüzlerce güzellik öğesiyle en harika görünümü yarat. Oyun tarzın için son derece kolay bir biçimde elastiki bir yapı oluşturabilirsin.
Düzenli güncelleme ve etkinlikler: Sürekli gelen içerik eklemeleri, yeni özellikler ve renkli konulu etkinliklerle asla sıkılmayacaksın.

Guns of Boom – Online PvP Action Apk Full download

Bir mobil FPS oyunu hakikaten de çekişmeli olabilir mi? Sen ne diyorsun!

Gods of Boom, süper 3B grafiklerle sürükleyici oyun tarzına haiz olan çekişmeli ve çok oyunculu bir FPS oyunudur. Hatta o kadar basit ki, denetimleri kedin bile öğrenebilir! Ancak kabiliyet üst sınırı, aşırı derecede zorlayıcı ve hırslı turnuva seçimi savaşlara alışkın olan, çekişmeli eSports oyuncularının ilgisini çekmeye yetecek kadar yüksek seviyededir. Çeşitli haritalarda çevrimiçi PvP savaşlarına katılarak değişik aldatma taktiklerini kullan. Ortalama olarak 5 dakikadan daha azca devam eden süratli karşılaşmalarda en harika FPS deneyimini yaşa. Oyun başladı!

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları