Habbo Hileli full Apk 2022

2.9/5 Oylar: 205,060

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp air com sulake habboair

Habbo Hileli full Apk 2022

Habbo – EFSANEVİ Pixel sanal dünyasında YENİ arkadaşlar edin, sohbet et, alışveriş yap, istediğin role bürün, kendi odalarını tasarla ve ticaret yap!

EFSANEVİ toplumsal, yaratıcılık ve arkadaşlık oyunu Habbo artık Android cihazında!

Arkadaşlıklarını ve tasarımlarını istediğin yere götür, hareket halindeyken rol yapma oyunları oyna ve nerede olursan olur canlı etkinliklere katılarak kendi oyunlarını tasarla.

Etkileyici px sanat grafikleri ve dünya çapında 300 milyondan fazla hesap üstüne kurulu Habbo camiası, söyleşi edebileceğiniz, odalar inşa edebileceğiniz, role play yapabileceğiniz, savaşım dolu oyunlara katılabileceğiniz etkisi altına alan bir sanal dünya sunuyor.

Kişiye hususi
Karakterinin iyi mi görüneceğine karar ver, İSTEDİĞİN benzer biçimde görünmek için geniş moda stillerinden seçimini yap ve arkadaşlarına hava atmak için kendi odalarını yarat. Arkadaşlık, eğlence, şöhret ve her istediğin role bürünme özgürlüğünü Habbo önüne seriyor.

Sosyal
Habbo, gezegendeki gençler için en geniş SOHBET ağıdır! Yeni insanlarla TANIŞ ve yeni ARKADAŞLAR edin! Ayrıca oyunculardan oluşan Mimarlar Kulübü, Ordu, Mafya, İstihbarat Servisi ve Hastane gibi çok sayıda rol gruplarından istediğine katıl, burada herkes için bir şeyler var!

Usta Mimar
Habboda kullanıcılar tarafınca rüya mekânlarını yaratmak için fazlaca muhtelif mobiler ve piksel eşyalar kullanılarak 500 milyondan fazla oda inşa edildi. Tek sınırın hayal gücün!

DİĞER:
Oyunlar oynamak ve yarışmalara katılmak benzer biçimde müddetsiz eğlence seni bekliyor
Kendi evcil hayvanına haiz ol
Anketler, öteki canlı etkinlikler
Haftalık eşya güncellemeleri ve ilaveler
Platformumuz 7 gün 24 saat izlenmektedir ve Habbo’nun tüm alanlarında rahatsız edici sözcükleri engelleyen kelime filtresi bulunmaktadır.

Bu tatbik, çalışmak ve tatbik içi satın alımını gerçekleştirmek için web bağlantısı gerektirmektedir. Cihaz ayarlarınızı kullanarak Uygulama içi satın alımı dönem dışı bırakabilirsiniz. Konu ile ilgi daha fazla bilgiyi https://support.Google.Com/googleplay sayfasında bulabilirsiniz.

Gereksinimler: Bu tatbik, son olarak sürüm Android cihazlar için optimize edilmiştir

Not: Bazı özellikler şimdilik tam olarak desteklenmiyor, ancak yakında eklenecek. : Eğer eğlenceli ve eksiksiz bir Habbo Macerası yaşamak istiyorsanız habbo.

Habbo Apk indir

Tr’yi ziyaret edin

İletişim: https://help.Habbo.

Habbo Apk indir

Tr/anonymous_requests/new
Destek: https://help.Habbo.

Habbo Apk indir

Tr/hc/tr/articles/360011612999-Habbo-Android-
Gizlilik Politikası: https://help.Habbo.

Habbo Apk indir

Tr/hc/tr/articles/360011506720-Türkiye-Gizlilik-Politikası-
Kullanım Şart ve Koşulları: https://help.Habbo.

Habbo Apk indir

Tr/hc/tr/articles/360011614519-Türkiye-Kullanım-Şart-ve-Koşulları

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları