Hangi Film? ücretsiz Apk indir 2022

Güncellendi
3 Haz 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com raci moviequizandwatchlist

Hangi Film? ücretsiz Apk indir 2022

Sinema meraklısı, film bilgine güveniyor musun? “Hangi Film? Sinema Filmleri Yarışması” uygulamasını ücretsiz indir ve dünya çapındaki sıralama listesindeki, yerini gör. Onlarca film kategorisinde, binlerce soruda yarışarak bilgini göster. Sinema filmlerine ilişik sahnelerden hangi film olduğunu bilmeye çalış.
Yılardır sinemalarda, Netflix üstünden izlediğin dizilerde, parasız Hd film sitelerinde seyrettiğin yüzlerce sinema filmine rağmen zorlandığın durumda, jokerlerin yanında. “Hangi Film? Sinema Filmleri Yarışması” cevabın hemen sonra, beyazperde sorusunun doğru yanıtını görmekle kalma, filmi izlediğini yada gelecekte takip etmek istediğini belirt. Yıllarca ücretsiz beyazperde filmi izleme uygulamaları indirerek, yüzlerce HD film izledin, şimdi sinema kültürünü kıyas zamanı geldi. Bu sayede takip etmek istediğin filmleri ve geçmişte izlediğin beyazperde filmlerini IMDB puanlarına göre sıralı bir şekilde listelerinde gör. Sinema filmi indirme programlarından film kovuşturmak yerine ben dizi severim diyorsan oldukca yakında dizi seyretme programlarından edindiğin bilgin ile yarışabileceğin dizi sorularımız geliyor.
“Hangi Film? Sinema Filmleri Yarışması” uygulamasında seni bekleyenler;
• Seçeneklerden resimdeki filmi bulun ve seyretme listenize ekleyin.
• 20 kategoride binlerce sinema filmi ve dizi resmi içeren sual,
• Popüler filmler, Dünya Sineması, Netflix dizileri ve filmleri ile zengin içerik,
• Seçenekler arasında doğru filmi bulun,
• Sinema filminin imdb puanı, yapımcı kadrosu, imal yılı detayları “Hangi Film? Sinema Filmleri Yarışması” ile elinde
• İki seçenek, ikinci fotoğraf, ipucu, bulanık afiş joker karakterleri
• Cevaptan sonrasında filmin posterini görün,
• Filmi izleme listenize ilave edin ve İzleme listenizi takip edin
• Puan tablosunda sıralamanızı görün.

Hangi Film? Apk Full download

• 8 dilde film başlıkları ve menü (İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Almanca, Portekizce, Rusça, Türkçe, Japonca),
• E-posta, Google ve Facebook ile kayıt,
• Sık güncellenen quot; Hangi Film? Sinema Filmleri Yarışmasıquot; uygulamasıyla aktüel sinema filmleri, yeni kategorilerle dizi filmler içinde yarışmalarına katıl.
Dil seçeneğini değiştirdiğinizde ancak beyaz perde malumat yarışması uygulamasının arayüz dilinin değiştirmekle kalmaz, sinema filminin şıklardaki ismini de o dildeki, vizyona girdiği ismiyle görüyor olmuş olursunuz. Örneğin İngilizce dilinde fantastik beyaz perde kategorisinde yarışırken şıklar içinde gördüğün quot;Harry Potter and the Order of the Phoenixquot;, “The Lord Of The Rings: The Fellowship Of The Ring”, “Star Wars Episode IV: A New Hope” ve “Frozen 2” tatbik dilini Türkçe filmler olarak seçtiğinde alakalı probleminin şıkları quot;Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığıquot;, “Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği”, “Yıldız Savaşları: Bölüm IV – Yeni Bir Umut” ve “Karlar Ülkesi 2” olarak görünmeye adım atar.
Ücretsiz olarak indirerek yarıştığın bu uygulamayla beğendiğin filmlerin imdb puanlarını öğren. Günlük, haftalık, aylık ve senelik olarak bakabileceğin puan listelerinde üst sıralara çıkmak istiyorsan hem bütün türlerde beyazperde bilgisine sahip olup, bu bilginin beyaz perde yıllarına gore dağılıyor olmalı. 1960ların filmlerini de bilmelisin 2010ların filmlerinde.
Sadece Hollywood sineması üzerine uzman olmak seni ancak Amerikan sineması kategorisinde bir yerlere taşır. Bunun yanında Bollywood ve Japon beyaz perde filmlerine ilişik gücünü de göstermen koşul.
Ben sadece aksiyon filmi izlerim diyenler, müsabaka skor sıralamasında alt sıralar sizleri bekliyor:) Hangi HD filmi bulsam indirir izlerim diyenler benim için filmin türü, beyaz perdenin kategorisi önemli değil diyenler üst sıralara yerleşmek hiç de rahat olmayacak.
Haydi sende ücretsiz olarak “Hangi Film? Sinema Filmleri Yarışması” indir ve bu keyfe ortak ol!

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları