Hapishaneden Kaçış 2 – Macera Oyunu hileli Apk 2022

Güncellendi
7 Ara 2021
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp air com gaetanoconsiglio EscapePrison2

Hapishaneden Kaçış 2 – Macera Oyunu hileli Apk 2022

Ünlü Escape Adventure Gamein ikinci bölümünde güvenlik bilgisayarlarının arkasındaki kodu kırmaya ve kapıları açmaya çalışmalısınız.
Escape the prison 2 bir jailbreak serüven oyunudur, serbest olun! Hapishane keşfedilmemiş bir bölge benzer biçimde görünebilir, sadece dikkatlice bakarsanız, hücrenizde hapishane molasında size destek olabilecek, bu tarz şeyleri kullanmaya yada birleştirmeye, kodu kırmaya ve kapıları açmaya yardımcı olabilecek birçok nesne ve vasıta bulacaksınız.
Escape the prison 2 bir quot;Odadan Kaçışquot; bulmaca macera oyunudur ve yakın gözetim altında bir mahkumsunuz, çevrenizde hapishane gardiyanları var ve her çıkış bilgisayar sistemleri tarafından engelleniyor, bilmeceleri çözmeye ve hapishaneden kaçmaya çalışmalısınız, özgür olmalısın!
Hazır olun ve bu keşfedilmemiş serüven oyununu kontrol edin, hücrenizde hapishane molası için size yardımcı olabilecek birçok nesne ve vasıta bulacaksınız, bu tarz şeyleri kullanmaya çalışın veya bunları birleştirin.

Hapishaneden Kaçış 2 – Macera Oyunu Apk indir

Çevrenizde başka mahkumlar da var, ne istediklerini ve bulmacaları çözmenize yardım edip edemeyeceklerini anlamaya çalışın.
Elinizi gerilim ve eğlence dolu bir macera oyununda (Jail Break) denemek istiyorsanız, Escape the prison 2 macerasını kontrol edin!

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları