Hashiriya – Araba Oyunları Modlu Apk İndir 2022

Güncellendi
28 Nis 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com car games drifter driving simulator

Hashiriya – Araba Oyunları Modlu Apk İndir 2022

Drift Oyunları Çevrimiçi Sürüş Oyunları – Yarış Oyunları ve araba simülatörü – 80-90 Japonya JDM araba yarışı ve drift kültüründen.
Hashiriya Drifter, her zaman oynamak istediğin nihai drift yarış oyunudur! Gerçek otomobil simülatörü deneyiminin tadını çıkar. Bu sürükleyici, epik otomobil oyunları 2021, Nascar deneyimiyle de bir güncelleme sunuyor. Bu çevrimiçi yarış oyununda seçebileceğin düzinelerce araba var ve gerçekten kazanmak istiyorsan asfaltta kauçuk yakman gerekiyor. Sokak yarışı
2022de yoğun, coşku verici PVP yarışları, drag yarışları, drift yarışları, yarış, dublörlerde 10 milyondan fazla çevrimiçi oyuncuya karşı oynayacaksınız. Orada heyecan verici yarış oyunları. KSS deneyimini steroidlerle ücretsiz bir şekilde elde edersiniz ve ek olarak sürüş becerilerinizi anında kontrol edersiniz. Ve aynı anda çevrimiçi olarak 20 kişiye karşı oynayabileceğiniz için bu çok sürükleyici ve yoğun bir tecrübe.
Sokak yarışını ve drift yapmayı seviyorsanız, Hashiriya Drifting oynayabileceğiniz en havalı oyundur. Araba Sürme en çok 2022 yeni oyuna sahip. Bu sokak yarışları sürükleyicidir ve arabanızı dilediğiniz benzer biçimde tamamen değişiklik yapmak için eşi olmayan bir fırsata sahipsiniz. Sürükleme yarışına, sürüklenme yarışına, otomobil yarışına ve öteki yarışma yarışlarına katılın.
Aralarından seçim yapabileceğiniz düzinelerce düzen vardır ve bunların tamamı, sürüklenme yeteneklerinizi kontrol etmek için kıvrımlar ve dönüşlerle birlikte gelir. Kamyonu offroadda yen.

Hashiriya – Araba Oyunları apk oyun

Açık dünya haritası. Odak noktanız tecrübe etmek ve en iyisi olmak ve bitiş çizgisine önce ulaşmak. Bu tahterevalli, zorlu simülatör oyununda bunu yapmak rahat değil. Ancak kendi yetenek aralığınıza haiz insanlara karşı rollendirirken devamlı gelişmeniz gerekiyor. Offroad araba stili yada CSR deneyimi benzer biçimde GTR 4×4 araba.
Özellikler:
* “Heyecan verici, eğlenceli sürüş oyunu
* “ Çok sürükleyici ve oynaması son derece rahat
* “ Dünyanın her yerinden insanlara karşı oynayın
* “Yoğun drift hareketi
* “ Tam Araba Özelleştirme (Ayarlama, Araba Parçaları, Boya, Viniller)
* “ Çevrimiçi Çok Oyunculu, Araba Buluşmaları ve PvP Savaşları ve Turnuva Savaşlarında 10.000.000den fazla oyuncu!
Japonyanın başlarında sürüklenen eski okul caddesinden esin alan oyun, derin özelleştirme ve sıfırdan bir araba inşa etme kabiliyeti ile!
Sökülebilir şasi ve süspansiyon!
Gerçekçi araba hasarı! 3D HD Grafik.
Sokaklarda drift yapmak için ideal olan fazlaca havalı drift fiziğine sahiptir! Sınırsız reel reacing deneyiminin keyfini çıkarın. HD 3D sürücü, simülatör
Oyunda, her vasıta için realist bir ayara sahipsin, tek bir otomobil için 100den fazla parça ile tamamen istediğin şeklinde özelleştirebilirsin.
Hashiriya Drifter size en iyi çevrimiçi yarış deneyimini ve dünyanın her yerinden insanlara karşı ufukta gezinmenin harika bir yolunu sunuyor. Evrendeki en iyi şoför olmak için gerekenlere haiz misiniz? Milyonlarca oyuncuya karşı yeteneklerinizi kontrol edin, sadece bugün indirerek Hashiriya Drifter ile! Çevrimiçi fazlaca oyunculu oyunlarda en iyi sürüş oyunları deneyiminde drag yarış otomobili simülatörü, drift araba sürüşü, otomobil oyunları 2022 deneyiminin tadını çıkarın.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları