House Flipper Ev tasarımı hileli Apk 2022

1.121

HEMEN İNDİR
4.6/5 Oylar: 1,700,817
Sürüm
1.121
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
208M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

nblg stp com imaginalis HouseFlipperMobile

House Flipper Ev tasarımı hileli Apk 2022

Hiç kendi tadilat firmanızı işletmeyi hayal ettiniz mi? Şimdi, PC hit mobil sürümü – House Flipper simülasyon oyunu – ile birlikte mobil cihazınızda bulunduğunuz her yerden bunu yapabilirsiniz. House Flipper, piyasadaki en iyi parasız tek benlik tamirat tadilat ekibidir. Bir iç mekan ve ev tasarımcısı olun ve kendi işinizi kurun. Aletleriniz için yeni görünümler edinin.

House Flipper: Ev Tasarım ve Tadilat Oyunu
Oyunun özellikleri:

️ Akıcı, sezgisel ve sürükleyici oyun (60 FPS ile oynama)
️ Çeşitli ilginç görevler
️ Müthiş, realist 3D grafikleri
️ Evlerin satın katılımı, tadilatı ve satışı ve ek olarak iç dekorasyonlarının yapılması
️ Seviye yükseltme ve vasıta güncellenmeleri
️ 500den fazla oldukca güzel dekorasyon ve mobilya (yatak, komodin türleri, iskemle, sehpa, TV dolabı, şifonyer, koltuk)

Ve bunların tamamı, en oldukça sevilen simülasyon ve satış oyunu olan House Flipper: Ev tasarımı, Simülasyon oyunları ’in mobil uyarlamasında sizi bekliyor! Tadilatını yapın ve satın. En meşhur house flipper ve ev tasarımcısı olun.

SİPARİŞLERİ TAMAMLAYIN

House Flipper simülatöründe sizi oldukça büyük bir serüven bekliyor – tadilatlar dünyası! Sizi reel bir house flipper şeklinde hissettirecek ilgi çekici siparişler alın ve teslim edin. Eleanor Moore ve onun sanatla alakalı olarak kabiliyetli hayvanları (arkalarının toplanması gerekiyor) şeklinde renkli kişiliklerle tanışın. Sanat uzmanlarının müzesi, Giuseppe Clavierin tadilatını yapın ve küçük sakinlerin yıkık evlerinin tadilatını yapmalarına yardımcı olun. House Flipper size karakteristik eşyalarla donatılmış olan muhtelif lokasyonlar önerir.

İÇ MEKANLARI DEKORE EDİN

Bir iç mekan ve ev tasarımcısı olun ve mevcut öğeleri ve oldukca çeşitli boyaları kullanarak iç mekanları kendi fikirlerinize bakılırsa dekore edin. Oyundaki mevcut öğelerin çoğunun birkaç ila on taneden fazla farklı versiyonu vardır ve oyunda ilerleme kaydettikçe bunların kilidini açabilirsiniz.

House Flipper: Ev tasarımı Apk Full

Kedinin haiku şiirlerinin yazılması ile ortak yönü ne olabilir ki? Babil işgalcileri niçin oradan hediyelik eşya satın alıyor? Oyunda mevcut olan 500den fazla eşyanın açıklamalarında daha da garip soruların yanıtlarını bulacaksınız. Ve tamamı realist 3D grafiklerde!

TECRÜBE KAZANIN

House Flipper: Ev tasarımı, Simülasyon oyunları’de ilerleme kaydettikçe seviyeniz yükseliyor ve araçlarınız güncelleniyor. Görevleri (quest’leri) daha hızlı bir halde tamamlamak için seviyenizi yükseltin. Sertleştirilmiş deriden eldivenlere sahip olmak varken niçin ellerinizi incitiyorsunuz? Kilidi açılmış olan eşyaları kullanırken ofisinizin iç dekorasyonunu kendi tasarımınıza nazaran yapabilirsiniz. Bu şık olabilir fakat yeniden de… Odanın ortasına kedi tırmalama direği koyulabilir mi? Neden olmasın? Eninde sonucunda bu sizin fikrinizdir! Simülasyon oyunlarını seviyorsanız ve ev tadilatı ve tasarımı oyunlarına bayılıyorsanız House Flipper’e aşık olursunuz.

SATIN ALIN, TADİLATINI YAPIN, DEKORE EDİN, SATIN

Yeni eşyaların kilidini açabilirsiniz, nakit para ile ve siparişler esnasında edinilen Flipcoin’lerle her vakit güzel olmasa da farklı evler satın alabilirsiniz. Yeni evinizin tadilatını yapın ve onu ofisinize dönüştürün veya bir emlakçıda görüşmeler yaparak uygun bir satış fiyatı üstünde anlaşın. Bu yerlerin her birisi, emlak sektöründeki kariyerinizin gelişmesi yolunda sizin için bir liman yada ek gelir kaynağı haline gelebilir.

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları