Huobi Trade Crypto Bitcoin Hileli full Apk 2022

Güncellendi
20 Haz 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp pro huobi

Huobi Trade Crypto Bitcoin Hileli full Apk 2022

Huobi Global, hayattaki en büyük ve en eski kripto para tecim platformlarından biridir. Huobi Globalde herhangi bir kripto para birimini hızlı ve basit bir halde satın alabilirsiniz.

Huobi Global, 2013 yılındaki kuruluşundan bu yana sıfır güvenlik açığı konusunda kayda değer bir üstün dereceli kırdı ve dünya çapında 20 milyondan fazla kullanıcı tarafından güvenilir bir platform lideri halini aldı.

Huobi Global, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Solana (SOL), Polkadot (DOT), Tether (USDT), Dogecoin (DOGE), Shiba Inu (SHIB) benzer biçimde büyük tokenler dahil olmak üzere 1.000den fazla dijital mevcudiyet ve alakalı hizmetleri sunmaktadır. ) ve HT (Huobi Token).

Huobi Global, USD, Euro, GBT, CHF, AUD, INR, THB vb. Dahil olmak suretiyle düzinelerce İtibari para biriminde ve dijital varlıkların satın katılımı için sorunsuz bir deneyim sağlayan VISA kredi kartlarıyla ödemeyi destek sunar.

Riskten korunma ve arbitraj, coin teminatlı kontrat, coin teminatlı swap ve USDT teminatlı kontrat dahil olmak üzere türevleri kapsayan Huobi Futures İşlemleri vasıtasıyla da desteklenir.

Aralarından seçim yapabileceğiniz birden fazla ürünle Huobi Earn, kullanıcıların dijital varlıkları yatırdığı Esnek yada Sabit madencilik kanalıyla gelir kazanılmış olduğu yerdir.

Huobi Globalde ek olarak kripto para birimi, blok zinciri, DeFi, metaverse vb. Konulardaki detayları bir öğrenme eğrisi vasıtasıyla kavramanız ve en son sanayi hareketlerinden haberdar olmanız için süresiz eğitici ve bilgilendirici materyaller bulabilirsiniz.

Huobi Global alan kişi hizmetleri, başlangıç seviyesinden deneyimli üst seviye yatırımcılara kadar tüm kullanıcılara zamanında destek ve yardım sağlamak için 7/24 çevrimiçidir.

Twitter:
https://twitter.

Huobi: Trade Crypto

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları