Idle Island – City Idle Tycoon Hileli full Apk 2022

1.13.06

APK indir
4.4/5 Oylar: 39,195
Boyut
62M
Sürüm
1.13.06
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com rsgapps idle city builder tycoon

Idle Island – City Idle Tycoon Hileli full Apk 2022

Özel adanızda bir şehir inşa edin! İşinizi büyütün, nakit kazanın, imparatorluğunuzu genişletin ve bir iş adamı olun. Şehir kurma oyunumuz Idle Tycoon Gamei oynayın.

İşinizi büyütmek ve en büyük dönüm noktası binalarını toplamak için vakit yönetimi, para kazanma ve bir imparatorluk yaratma boşta inşaat kralı oyununa sefalar getirdiniz! Boş inşaat kralı işinde, kendi inşaat şirketinizi kurarsınız. Bir dönüm noktası inşaat kralı olun ve kasabada sizin için maksimum kâr elde eden yeni bir bina inşa etmek için envanterinizi genişletin.

Idle Island – City Building Tycoon, boşta tycoon yaklaşımıyla diğer şehir kurma oyunlarından fark gösteriyor. Evler, mağazalar inşa edebilir, bölgenizi genişletebilir, araba satın alabilir ve vatandaşları çayır edebilirsiniz – şehrinizin kaderi sizin elinizde, Başkan.

HAYALLERİNİZİ GELİŞTİRİN – IDLE TYCOON BUSINESS
Şehir kurma şirketinizi yöneterek bir şehir inşaat kralı olun. İşinizi genişletin, imparatorluk kurun, meydan okumayı üstlenin, en iyi stratejiyi keşfedin ve olası olduğunca fazlaca para kazanın!

ŞEHRİNİZİ HAYATA GEÇİRİN – ŞEHİR TRAFİK SİMÜLATÖRÜ
Evler, mağazalar, banka, fabrikalar ve çok daha fazlasını inşa edin! Nüfusunuzu artırın. Vatandaşlarınız için bir ev inşa edin, gelirinizi çoğaltmak için fabrikalar kurun, özel adanızda muhtelif kasabalar inşa edin. Şehir kurma şirketinizi büyütmek için en iyi stratejiyi kullanın!

ŞEHRİNİZİ ARTIRILMIŞ GERÇEKLİKTE İZLEYİN
Şehrinizi ARde yaşayın.

Idle Island – City Idle Tycoon apk oyun

Kasaba kurma firmanızı yöneterek boşta bir inşaatçı kralı olun. Şirketinizi genişletin, bir imparatorluk kurun ve boşta tıklama oyununda olası olduğunca oldukca para kazanın!

İşinizi kurun, daha fazla para kazanın ve tecim güncellemenizi genişletin ve yeni özelliklerin kilidini açın, ardından altın imparatorluğunuzu kurun! Zengin olmaya hazır olun, tonlarca altın ve para kazanın. Bu inşaat kralı, boşta, hafif vur ve tıkla oyununda; para yönetimi becerilerinizi geliştirmeniz ve en varlıklı iş kralı olmanız gerekecek. En iyi boşta oyunda tüm zamanların en karlı kasabasını yaratmaya, yükseltmeye ve mekanize etmeye hazır olun.

** ÖZELLİKLERİ **
– Oynaması rahat
– Güzel kasabalar inşa et
– AR modu (artırılmış gerçeklik) – AR Oyunu
– Zorlu görevler, ödüller ve başarılarla sezgisel oyun
– Boşta mekanik
– Çevrimdışıyken bile boşta para kazanın
– Prestij özelliği
– 10 şehre kadar yönetin
– İnternet bağlantısı gerekmez, WiFi gerekmez.

İnşaat imparatorluğunuzu büyütün, şirketinizi yönetin, kendinizi basit bir iş adamından dev bir reel devlet kralına büyütün. En iyi iş kralı ol.

Özel adanızda bir kent mi oluşturmak istiyorsunuz? Ne bekliyorsun? Idle Island – City Building Tycoonu şimdi indirin!

*AR modunun emek harcaması için ARCore by Google uygulamasının yüklü olduğu için inanın.

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları