IGI Özel Operasyon Silah Oyunu apk indir 2022

1.1

APK indir
4.1/5 Oylar: 4,012
Boyut
99M
Sürüm
1.1
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com rockvillegames battlefield

IGI Özel Operasyon Silah Oyunu apk indir 2022

Keskin bir keskin nişancı atıcı olarak cenk alanlarına doğru yol alın ve kabukları dolu altında hayatta kalırken düşman sınırlarını aşın. Sniping sözleşmelerini yapın, düşman üs kamplarına sızın ve en ölümcül cenk dişlilerini donatırken Delta IGI Surgical Strikesı uygulayın. Bu askeri oyun keskin bir keskin nişancı FPS atıcı bir müteahhit rolünü rollendirirken en iyi ordu mücevher biridir. D-gününü hatırlayın ve yeni delta cerrahi grev IGI oyununda modern dövüşe hazırlanın. 3D çekimin görkemli misyonunu bir tek kurt olarak oyna ve düşman nişancılarını nihai atış gücünle kapla. Kontrat atışı ev koruma oyunu, kendi seçtiğiniz harp alanını seçebileceğiniz şeklinde öteki ordu aksiyon oyunlarından da fark eder.

Yüklenici: Keskin Nişancı Delta IGI Force oyunu, ulusunun görkemiyle savaşmak için kiralanan eski ordusu bir erkeğin CS gizli grevidir. Oyun, etkisi altına alan grafikler ve sinema fps çekim eylemi ile birden fazla stratejik misyonları kapsar. Seçkin bir komando olarak gerçek savaş alanı zorluklarıyla yüzleşmeniz ihtiyaç duyulan en realist RPGnin keyfini çıkarın. Düşman keskin nişancı bölgelerini temizleyin, üs kamplarına sızın, rehineleri kurtarın ve gizli saklı manevraları kullanarak hayatta kalınca. Düşman militanlara ve teröristlere karşı birtakım kahramanca eylemler yaparken cesaretiniz için madalya kazanın. Hatırlamak! Sevgili vatanımızın düşmanı için acıma yok.

Tek kişilik ordu gösterisini gerçekleştirmek için klasik silahların yanı sıra bazı modern cephanelikleri de yakalayın. Yüksek eğitimli düşman bağlaşık kuvvetleri ile yüzleşmek zorunda olduğunuz için silahlarınızı dikkatlice seçin. Ölümcül keskin nişancıları ve SMGleri kullanarak düşman cephe hattını yok edin.

IGI Özel Operasyon Silah Oyunu apk oyun

Düşman muhafızlarını vurun ve düşmanları en kısa müddette serbest bırakın ve harita bilgisayarını kullanarak çevrenize dikkat etmeyi unutmayın. Hayatta kalmak için herhangi bir kural yoktur. Düşman hatlarının arkasındaki savaş alanlarını kontrol altına almak için soğuk yürekli bir komando olun. Onur madalyalarını kazanırken en üst düzey RPG aksiyonunun keyfini çıkarın ve daha heyecan verici oyun özelliklerinin kilidini açmak için günlük ödüllerinizi alın.

Yüklenici: Sharp Delta IGI Shooter Force Oyun Özellikleri:

AI En iyi AI kullanımıyla stratejik RPG eylemi.
Graphics HD grafikler ve Sinematik 3D cenk eylemi.
Controls Gelişmiş kontroller ve değişken oyun ortamı.
◉ Bir düzine zorlu tehditle başa çık.
Plus Acımasız dövüşler için klas ve uygar cenk gereçleri.
Coins Para, madalya kazan ve günlük ödüller topla.
◉ Çevrimdışı FPS oyunu, Wi-Fi gerekmez.

“Yüklenici: Keskin Nişancı Görkemli Misyon Ordu Oyunları” nı seviyorsanız, lütfen öteki hesabımızı yayıncı hesabımızı ziyaret ederek deneyin. Ve değerlendirmeyi ve incelemeyi unutma.

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları