Imperia Online – Ortaçağ MMO savaş stratejisi Yeni Apk 2022

Güncellendi
18 May 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp org imperiaonline android v6

Imperia Online – Ortaçağ MMO savaş stratejisi Yeni Apk 2022

Bu ortaçağ MMO strateji oyununda efsanevi bir imparator olun ve imparatorluğunuzu kurun. Ordu kurun, iyi müttefikler bulun ve büyük PVP karşılaşmaları, ittifak savaşları ve global olaylarda hakimiyet kazanmak için, en iyi taktiğinizi gösterin. Rakiplerinizi ezmek ve kalenizin yenilmez bir savunucusu olmak için, en iyi saldırı stratejinizi oluşturun.
10. Yıldönümü baskısı burada! Artık uzun süredir beklenen İmparator Henry ile güçlerinizi birleştirebilir ve düşmanlarınıza rekabet başlatabilirsiniz. İyi ekonomi ve güçlü birliklerle yenilmez bir imparatorluk geliştirmenin iyi mi bir his olduğunu deneyimleyin. Solo oynayın yahut zafere giden yolda bir araya gelmek için, müttefikler bulun. Etki alanlarınızı tedvir etmek için, güvenebileceğiniz generaller ve valilerle kraliyet ailesi oluşturun ve genişletin. Strateji becerilerinizi harpte kontrol edebileceğiniz ve istediğiniz toprakları fethedebileceğiniz, oldukça rekabetçi ve muhteşem turnuvalara katılın.

Imperia Online – Ortaçağ MMO cenk stratejisi
İmparatorluğunuzu inşa edin, geliştirin ve genişletin
Küçük köyden başlayın ve ekonomik ve askeri gücünüze değişik bir biçimde katkıda bulunan çeşitli binalar inşa edip yükselterek muazzam bir imparatorluğa genişletin. Ekonominizi arttırmak için, özel kaynaklar içeren yeni eyaletler ekleyin ve sayısız yerler keşfedin! Kaynaklarınızı akıllıca yönetin ve her eyaletin kalesini, yağmalamak isteyen düşmanlardan koruyun.

Imperia Online – Ortaçağ MMO savaş stratejisi Apk Full indir

Çalışan nüfusunuzdan vergi toplayın, sadece onların mutluluğuna dikkat etmeyi ihmal etmeyin, yoksa isyanlar kurar ve imparatorluğunuzu umutsuzluğa sürüklerler.

Gerçek ortaçağ harp birimlerinin başına geçin
Her savaştan önce düşmanlarınız ile alakalı bilgi edinmek ve kılıçlılar, uzun menzilli birimler ve süvariler arasındaki mükemmel uyumu bulmak için, casusları kullanın. Meydanda savaşın yahut hasım kalesine saldırın. Hiçbir şeyi şansa bırakmayın, zeki bir imparator harp başlamadan önce, savaşın sonucunu anımsar.

Etki alanlarınızı idare etme şekline karar verin
İmparatorluğunuza hükmeden bir doktrin tesis edin ve oyun tarzınızı şekillendirin. Barbarlık, Derebeylik, Krallık, Emperyalizm arasında seçim yapın yada Tarafsız kalınca. İyi bir stratejiye haiz hükümdar, doğru seçimi yapmış olacaktır.

Global PvP savaşlarına katılın
Sizi en iyi şekilde test edecek reel oyunculara karşı mücadele ettiğiniz aşırı bir rekabet yaşamına dalın! Kendinizi kanıtlayın ve düşmanların saygısını kazanın! Epik PvP turnuvalarına katılın ve epik başarılar ve ödüller kazanın! Sofistike savaş motoru, usta beceriler ve tecrübe gerektirir ve bu acımasız ortaçağ dünyasında sadece en iyi olanlar hayatta kalacaktır.

Destansı PvE olaylarında hakimiyet kazanın
Diğer oyuncular Imperia Onlinedaki tek mücadeleniz değil. Kadim ve güçlü düşmanlar gölgelerde gizlenir ve saldırmak için doğru zamanı bekler! World boss ile günlük savaşlar yapın ve taktik becerilerinizin olduğunu kanıtlayın. Orduları hazırlayın ve global tehditlere karşı savunun, onları yenin ve büyük ödüller, eserler kazanın ve yağmalayın!

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları