Indoor Futsal Soccer Games Yeni Apk 2022

Güncellendi
29 Ara 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp game wonder sports indoor futsal

Indoor Futsal Soccer Games Yeni Apk 2022

Uzun Açıklama

Spor oyunlarının yeni klasik futbol dünyasını keşfedin. En iyi parasız çevrimdışı 2022 futbol maçında savaşın ve kazanın, ligde bir star futbol şampiyonu olun ve dövüş ruhunu çoğaltmak için futbol stadyumunda tezahürat icra eden kalabalığa katılın.

Bu yeni iç mekan futsal futbol oyununu oynayın ve süratli oyunun ve nihai 3D grafiğin tadını çıkarın. Hiç farklı bir tarzda futbol oyunları oynamak istediniz mi? Futbol rüya takımınızla yeni 2022 kapalı futsal futbol çevrimdışı oyununu oynayarak heyecanı yaşayın ve futbol stadyumunda sizi destekleyen canlı kalabalıklarla yüzleşin.

Çevrimdışı futbol ligi oyununda her kuvvetli oyuncuyu her zor ölçüde başararak ve dövüşerek parlak futbol kariyerinize başlayın ve ligdeki galibiyetinizi kutlayın.

Takım halinde vuruş yapın:
Küçük sahada oynanan 2022 3D çevrimdışı kapalı futsal futbol oyununda, kuvvetli dayanıklılığa sahip beş oyuncudan oluşan nihai futbol takımınızı kurun ve gol atmaya hazır olun.

Indoor Futsal : Soccer Games Apk download

Kapalı futbol sahasında elinizden gelenin en iyisini yapmaya hazır bir yıldız futbolcu olmak için kendinizi eğitmek için gece gündüz oldukca çalışın. Tüm çılgın dövüş hareketlerinizi sergilemek için saldırın ve bu spor oyunlarında düşmanınızı ezmeye hazırlanın.

Çevrimdışı futbolu bir sonraki seviyeye taşıyın:
Futsal futbol, ​​her biri beş oyunculu iki takım içinde, benzersiz özgün stadyumlara sahip düz bir kapalı saha ve daha düşük bir sıçrama ile futbol içinde oynanan bir oyundur. Bu nedenle, bir gol atmak için futbolu hedefleyin, tekmeleyin ve pas verin ve futbol maçının gerçek bir yıldızı olun.

Gerçekçi 2022 Futbol Oynanışı:
Basit ve oynaması kolay
Bir gol atmayı ve takım olarak kazanmayı hedefleyin
Oynamak için ücretsiz ve çevrimdışı oyunlar
Muhteşem 3D görseller ve ses efektleri
Profesyonel bir ekip oluşturun ve bütün seviyeleri tamamlayın
Yıldız futbolcunuzu özelleştirin
Futbol kariyerinizi artırın

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları