Infinite Galaxy apk indir 2022

Güncellendi
1 Ara 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com camelgames ig

Infinite Galaxy apk indir 2022

Infinite Galaxy. Sonsuz olasılıklar. Bu heyecan verici yeni nesil bir uzay oyunu. En iyi 3D grafikler ve aralarından seçim yapabileceğin derin stratejilerle, bütün galaksinin sırları senin onları keşfetmeni bekliyor.

Galaksi Yılı 4649. Uzun devam eden savaştan sonrasında, eski Federasyon maalesef yenildi; sadece İmparatorluğun zalim saltanatı da çöküşün eşiğinde. Yanmakta olan galaksinin sınırları çoktan dağıldı. Özel tüccarlar ve feza korsanları evrende cirit atıyor. İmparatorluğun dış halkasından çok sayıda isyancı grup, savaşmak için zaman kaybetmeden başkaldırı bayrağı açtı. Söylentilere nazaran, birisi eski bir feza ırkının esrarengiz cenk gemilerini keşfetti…

Fantezi ve çatışma dolu bu Galakside, Uzay Üssünü onarım ederek işe koyulabilirsin. Ardından amiral gemini inşa edecek, feza korsanlarını yenecek, galaksiyi keşfedecek, seninle aynı fikirde olan Komutanlarla ittifaklar kuracak ve birbiri ardına dokunaklı yaşam hikayeleriyle karşılaşacaksın.

Büyük bir filo senin onlara liderlik etmeni bekliyor.
Muhteşem bir Uzay Üssü, geliştirmen için seni bekliyor.
Sonsuz bir galaksi senin keşfetmeni bekliyor.

Ancak İmparatorluk da, galaksinin gölgelerinde karşı saldırıya hazırlanıyor. İmparatorluk bir dahaki sefere dişlerini gösterdiğinde, Infinite Galaxyde ebedi bir savaşın fitili bir kez daha ateşlenecek.

Uzay Üssü amp; Mürettebat
Çok sayıda tesis ve teknoloji, senin inşa etmeni ve inceleme yapmanı bekliyor.
Uzay Üssünü güçlü bir üsse dönüştürmek için her türlü binayı yükselt.
Uzay Üssüne güçlü mürettebat bul.

Infinite Galaxy Apk Full download

Her mürettebatın kendine ilişik bir ömür tecrübesi ve yaşam hikayesi var. Başlarından geçen hikayeler, uzayda hayatın ne kadar değişik olduğunu anlamanı sağlayacak.

Filolar amp; Amiral Gemileri
30 değişik feza gemisi inşa et ve filolar oluştur.
Filolarının her biri, son aşama kuvvetli bir amiral gemisi tarafınca yönetilecek. Her amiral gemisinin kendine has bir görünüşü ve becerileri var.
Bu amiral gemileri, Federasyon ve İmparatorluğun altın çağından bu yana elden ele kalmış olan planlara göre inşa edilmiştir.
Antik feza kalıntılarından, harekat görevlerinden ve İmparatorluğun kale aşamalarından amiral gemisi planları topla.

Savaş amp; Zafer
Galakside, gerçek zamanlı milyonlarca Komutanla yarış yada birlikte çalış. Hayatta kalmanın harika yolu, sıkıntılı bir ittifak oluşturmak veya bir ittifaka katılmaktır.
Müttefiklerini taarruz ve müdafaa stratejilerini uygulamaya, seni korumaya ve evrendeki fena niyetli düşmanlarla savaşmaya çağır.
Strateji, liderlik ve cenk mevzularında yeteneklerini sergile. Bu muhteşem feza destanına katıl.
Belki de en nihayetinde galaksinin lideri sen olacaksın ve en ulaşılmaz zafere ulaşacaksın.

Uzay amp; Sırlar
Uzay inanılmaz derecede heybetlidir ve aslına bakarsak ne kadar minik olduğumuzun farkına varmamızı sağlar. Bu bilhassa dev bir yıldızın varlığında daha da geçerli.
Ama ne kadar minik görünsek de, o büyük yıldızı fethetmeye ve evrenin derinliklerini keşfetmeye devam edeceğiz.
Sen de evreni keşfederken, oldukça sayıda eski gizemi ortaya çıkaracak ve federasyon ve İmparatorluğun bilinmeyen geçmişini öğreneceksin.

Facebook:
https://www.Facebook.Com/InfiniteGalaxyGame/
Discord
https://discord.Com/invite/bBuRW9p

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları