Infinite Lagrange Hileli Full Apk indir 2022

Güncellendi
30 Kas 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com netease lagrange

Infinite Lagrange Hileli Full Apk indir 2022

Devasa nakliye ağımız Lagrange Sistemi yardımıyla Samanyolunun üçte birine yayıldık. Kendi yolunu çizmek ve Lagrange sistemini test etmek isteyen farklı güçler çarpışıyor.
Güçlerden birinin lideri olarak ortaya çıktığında kendini hem muhtelif zorlukların bununla birlikte muhtelif fırsatların ortasında bulacaksın. Filoların, bilinmeyen uzayın sabotajlara ve yalanlara hamile derinliklerine ilk adımları atacak. Bilinmeyenin ortasında müthiş işler başarmak için çabalayacak mısın yoksa güvenli yuvana geri mi döneceksin?

Hiçlikten Sonsuzluğa
Bakir galaksinin ortasında bütün varlığın küçük bir şehir ve iki fırkateynden ibaret. Madencilik, inşaat ve tecim yaparak üssünü ve bölgeni genişlet, daha ileri vapur inşa teknolojileri geliştir ve galaksilerarası uzayda daha fazla yük taşı.

Özelleştirilmiş Silah Sistemi
Yaratıcı yönünü öne çıkarmak istersen bir bir her geminin silah sisteminde değişimler yapabilir ve bu sistemleri geliştirebilirsin. Filonun tam potansiyelini kullanabilmesi sana bağlı.

Sınırsız Gemi Kombinasyonları
Spore Avcı Uçağı, Muhrip, Devasa Savaş Kruvazörü, Güneş Balinası Nakliye Gemisi… Geniş gemi ve tayyare yelpazesi yardımıyla, kıvrak zekânı kullanarak oluşturabileceğin filonun türü mevzusunda hiç bir sınırlama yok.

Gerçekçi Devasa Uzay Savaşları
Bir uzay cenginde iyi planlanmış bir pusu, hasım filosuna ağır hasarlar verebilir. Veya filonu yoğun güzergâhları korumakta kullanmayı seçebilirsin. Büyük bir savaş, yüzlerce mil çapında bir alanın hava trafiğine kapanmasına neden olabilir.

Keşfedilmemiş Uzayın Derinliklerine Gir
Samanyolunun ücra bir köşesinde, bilinen uzayın sınırlarının ötesinde kendi üssün ve hayata geçirecek fikirlerin olacak. Filonu her an her şeyin olabileceği karanlık bölgelere göndereceksin. Acaba yıldızlar dışında neler keşfedeceksin?

Yıldızlararası Kuvvetlerle Etkileşim
Evrenin değişik bölgelerinde farklı kuvvetler var. Gemilerini gönderip ortaklaşa iş yaparsın ve hedeflerine ulaşmalarına yardım ederek zenginleşebilirsin veya hava sahalarını ve bölgelerini işgal edebilirsin. Seni bekleyen sayısız bilinmeyen vazife var. Seçim senin!

Müttefiklere İhtiyacın Olacak
Burası her gün yeni ortaklıkların doğup çatışmaların başladığı dinamik bir toplum.

Infinite Lagrange Apk download

Bölgeni genişlet ve ismini bütün galaksiye duyur. Diplomasiyle her insanın refahı için çabalayacağın yada istersen uzağında durabileceğin çetrefilli bir evrenin ortasında olacaksın.

Tüm açılardan yakın görünümle çatışmalara hükmetmenin heyecanını en yüksek hasılatlı oyunları aratmayan 3D grafiklerle yaşa. Bu sefer büyüleyici uzayda liderlik sende.

Oyuncu Yorumları:
Hussain, BAEden kontrol oyuncusu: Oyunun grafikleri oldukça etkisi altına alan. Savaş ve kaynak toplamadaki ayrıntıları oldukca beğendim. Daha ilkin grafikleri bu kadar kaliteli bir mobil strateji oyunu görmemiştim.
Daniel, ABDden kontrol oyuncusu: Muhteşem gemiler! Modellerin ayrıntıları çok zarif, gemiyle etkileşim kurabiliyorsunuz ve değişimler oyunu hem daha eğlenceli bununla beraber uzun ömürlü kılıyor.
Alex, Almanyadan test oyuncusu: Büyük haritayı ve zengin vazife sistemini oldukca seviyorum. Çok uzun zaman oynanacak bir oyun. Haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabiliyorsunuz. Bir planı hayata geçirebilmem bana tanrısal bir güç hissi veriyor.

Facebook:https://www.Feysbuk.Com/Infinite.Lagrange.EU
Discord:https://discord.Com/invite/infinitelagrange
Contact Us:lagrange@service.Netease.Com

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları