InFrame – Cerçeve ile fotoğraf editörü Yeni Apk 2022

1.6.24

APK indir
4.8/5 Oylar: 174,618
Boyut
24M
Sürüm
1.6.24
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com snaperfect inframe1

InFrame – Cerçeve ile fotoğraf editörü Yeni Apk 2022

Kullanımı oldukca kolay resim editörü. Yeniden tasarlanan çerçevelerimizle fotoğraflarınızı görkemli sanat eserlerine dönüştürün. Instagram oyununuzda seviye atlamanıza yardımcı olacak oldukça fazla sayıda hususiyet. Ücretsiz inceleyin!

Özellikler:

*Yüksek Standartta Çerçeveler
InFrame, içeriğindeki resim çerçevesi türleriyle haiz olduğunuz fotoğrafları, profesyoneller tarafından çekilen fotoğrafların seviyesine çıkarır. Kendiniz için daha fazlasını keşfedin ve kendi ilgi çekici iletilerinizi oluşturun.

*Kendinizi İfade Etmeniz için Filtreler
Her rengin bir hikayesi var.

InFrame – Cerçeve ile fotoğraf editörü Apk Ücretsiz İndir

*Stilinizi Göstermeniz için Arka Plan Ekleyin
Bulanık Stil – arka plana bulanık resim ilave ederek temanızı vurgulayın; Renk Stili – fotoğrafınızı daha yakın bir biçimde eşleştirebilmek için renk seçimiyle arka plan rengini düzenleyin; InFrame – mor, kırmızı ve sarı Instagram simgesiyle fotoğraflarınızın oldukça fazla ileti arasında öne çıkmasını sağlayın.

*Anı Kaydetmek için Metin Yazın
Saat kaç, kiminlesiniz, neredesiniz, nasıl hissediyorsunuz; iletinizin öyküsünü kayıt dibine alabilmek için oldukca sayıda makale tipi ve renklere sahip metin ekleyin. İmzanızı ekleyin, bütün dünya bu benzersiz iletinin size ilişik olduğunu bilsin!

*Pratik Yerleşim
Fotoğrafın herhangi bir yerine dokunarak fotoğrafı taşıyın, çevirin, ölçeklendirin, fotoğrafınızı dilediğiniz ölçü ve konuma gore kırpın, InFrame, kullanım kolaylığı elde eden fazlaca sayıda serbest muamele sunmaktadır.

*Arkadaşlarınızla Paylaşın
Fotoğraflarınızı herkesin görmesini istiyorsanız Instagram, WhatsApp, Messenger, Twitter veya SNS ile paylaşın ve film rulosuna kaydedin.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları