Internetsiz Oyunlar Silah 2022 hileli Apk 2022

Güncellendi
17 Kas 2020
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com koancraft newactiongames apps

Internetsiz Oyunlar Silah 2022 hileli Apk 2022

Quot;tel eğlence ltd.Quot; şimdi bu yeni aksiyon oyunu quot;çağdaş komando bırakım – yeni oyunlar 2022 internetsizquot; sunuluyor. Aksiyon severler için bu yeni aksiyon oyunlarını sunuyoruz, bu yüzden bu yeni ordu oyunu 2022 için hazırlanın ve ilk görevden sonuncuya kadar bu yeni oyunlar 2022 internetsiz tadını çıkarın.

ana Özellikler:
• Birinci bireyin fps atıcı sıkıntılı seviyeleri
• rahat kontroller, esin verici grafikler
• gerçekçi ve sıkıntılı fps oyunları oyna
• savaşmak için çeşitli silah ve tüfekler
• pvp savaşları yapmak

Burada gerçek komando – yeni aksiyon oyunları 2022 fantastik üç boyutlu fps oyunu oynamak. Bu ordu komando – parasız aksiyon oyunları 2022 harika bir ordu komando2022 rol oynamaktadır. Yüksek eğitimli bir askeri hususi kuvvet üyesisiniz. Şimdi bu ücretsiz aksiyon oyunu 2022de silahlarınızı seçme ve en cesur asker olma zamanı. Bu ilk fiil çağrısında farklı çevresel zorluklarla karşılaşacaksınız: yeni aksiyon oyunları 2022. Fakat hiçbir şey düşmanı bu gözden çıkarmanızı engelleyemez. Alıcı savaş alanı.

yeni ordu aksiyon oyunu 2022 ordu komando hikaye üstünde fiil dolu. Modern komando: yeni aksiyon oyunları 2022 fps terörist öldürme ve çağdaş silahlar ve tüfeklerle ordu çekim sevenler için en iyisidir. Yeni atış oyunu 2022de bir ordu komando olarak oynayacaksınız. Özellikle fps oyunları ve tabanca oyunları sevenler için oyun mağazasında yeni bir aksiyon oyunu 2022yi gururla duyuruyoruz. Uygar bir komando olarak hareket edeceksiniz ve birçok tehlikeli suçluya karşı silahlı kavga edeceksiniz ve terörist karşılaşmalarını bu aksiyon savaşını kazanmaya yönlendireceksiniz. Atıcı oyunları tarihinde bu uygar komando: yeni atış oyunu 2022 savaş severler için en iyi aksiyon oyunu.

Bu parasız aksiyon oyunlarında 2022 iki tür mod vardır. Tamamlamak için görevler verilecek görev modu.

Internetsiz Oyunlar Silah 2022 Apk Ücretsiz İndir

Teröristlere karşı direnişe katılın ve profesyonel bir komando benzer biçimde komando olun. 2022nin en iyi aksiyon oyununda harekete geçin ve cephede hayatta kalın. Teröristleri öldürmek ve bu çevrimdışı aksiyon oyunu 2022de hayatta kalmak için ateş edin. Keskin nişancı silahları ve saldırı silahları ile çevrimdışı görevlerde düşmanlarınızı vurmayı bırakmayın.

Bu çevrimdışı aksiyon oyunları 2022 oyunun emek harcaması oldukça güzel, çevrimdışı aksiyon oyunu 2022 pürüzsüz, realist ses efektleri çalışır, zarif efektler ne olursa olsun bu parasız oyunda reel bir yeni aksiyon oyunu 2022 deneyimi verir. Ses, efekt, oyun, her şey mükemmel.

savaşı kontrol dibine almak ve bu en bağımlılık ilk çağdaş komando düşmanları en iyi tetikçi olmak: çevrimdışı aksiyon oyunları oynamak. 2022nin bu en iyi silah oyununda muzaffer olmak istiyorsanız oyun kurallarına uyun
Bu parasız aksiyon oyununda 2022, düşmanları ortadan kaldırmak için makineli tüfek, av tüfeği ve keskin nişancı tüfeği ve diğer modern savaş silahlarını kullanın. Bu çevrimdışı aksiyon oyununda görevinizi tamamlamak için mükemmel dövüş becerilerinizi kullanın. O M1911, mps, AK47, M4, kısa silah, keskin nişancı tüfeği ve öteki silahları seçmek için düşmanları ve seçenek çekim için şaşırtıcı 3d grafiklere sahip.

şimdi çağdaş bir komando, mükemmel harp becerilerine sahip, tüm aksiyon becerilerini göster, düşmanlara nüfuz et, bu yeni aksiyon oyununda gizli saklı nesneleri bul ve yok et. Harika oyun sizi şaşırtacak. Ne için bekliyorsun? Bu ilk aksiyon oyunu çağrısında çevrimdışı bir aksiyon savaşına hazır olun.

kısaca, modern komando grevi oynamak için iyi şanslar: en iyi aksiyon oyunları 2022. Cevabınızdan memnun olacağız. Sorularınız ve önerileriniz için yalnızca e-postamızda dilediğiniz vakit bizlere ulaşın.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları