Iron Blade Medieval Legends hileli Apk 2022

Güncellendi
29 Eyl 2020
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com gameloft android ANMP GloftHFHM

Iron Blade Medieval Legends hileli Apk 2022

Savaş, anlaşmazlık, nalet ve büyüyle dolu Orta Çağ Avrupasında geçen, gelmiş geçmiş en heyecanlı aksiyon RPG oyunu Iron Bladede kahraman olmak için kaderini kendin çiz. Yenilikçi ama öğrenmesi rahat çatışma sistemi seni dur durak bilmeksizin savaştan muharebeye atarken, konsol kalitesinde grafiklerle hayata geçirilmiş bir dünyayı keşfedip pek oldukca vazife tamamla.

Canavar avcın için görkemli silahlar toplayıp nefes kesici reel mekanları ve zindan kalelerini keşfet. Krallık oluşturup heyecanlı PvP meydan okumalarına katılırken milyonlarca oyuncuya karşı becerilerini sına.

– Kan dökerek yarattıkları ihtilafa karşı kalelerin kifayetsiz kalmış olduğu şeytani bir cenk ordusu yaklaşıyor. Oyalanacak vakit yok. Kılıcını savur, canavar avcısı bir kahraman ol ve can alıcıları sonsuza dek defetmek için öldürme yaparak kehaneti gerçekleştir.

– Bu RPG oyununun zorlayıcı hikaye görevlerinde savaşırken lordlar, entrikalar ve ihanetlerle dolu bir hikayeyi ortaya menfaat.

– Zengin bir tarihe sahip, fantastik bir alternatif Avrupa gerçekliğinde yer edinen ve destansı savaşçılar, lordlar, anlaşmazlık, nalet ve esrarla dolu bir oyun dünyasını keşfet.

– RPG macera oyunlarında Notre Dameda şeytan şövalye ordularıyla dövüşecek, Transilvanya zindanlarında vampirleri kılıçtan geçirecek ve öteki RPG oyunlarında görülmemiş daha pek fazlaca büyüleyici mekanı keşfedeceksin.

– Mobil oyun için özel tasarlanmış, savaşta sıcağı sıcağına düşmanlara karşı rahatlıkla görkemli zincirleme kılıç saldırıları yapmayı elde eden kontrollerle, hepimiz derinlikli ve zindan temalı RPG aksiyonunun tadını çıkarabilecek.

– Canavar avcısı komboları gerçekleştirmek için dokunuş ve parmak kaydırma hareketlerini birleştirerek kendi düşlem dövüş ve cenk tarzını yarat.

– Her biri muhteşem çizimlerden yaratılmış, inanılmaz oyun grafikleri, aksiyon ve çatışma yeteneklerine haiz muhtelif destansı zindan düşmanlarıyla yüzleş.

– Savaşta karşına çıkmaya cüret eden herkesi ürkütücü bir sonla yüzleştiren ölümcül hususi aksiyon dolu saldırılar ve bitirici kılıç hamleleriyle öldürme yap.

– RPG macera oyunlarında görev tamamlarken toplayabildiğin fantezi silahları ve savaş zırhlarıyla lordlar gibi dövüş.

– Oyun arasında düşmanlarının yüreklerine korku salacak aksiyon dolu efsun ve becerilerle öldürme yap.

Iron Blade: Medieval Legends Apk Full

– Sen yokken saldırıları savuşturacak ve kaynaklarını koruyacak soylu kale muhafızları edin ve onları yükselt.

– İlk adımı sen at. Diğer oyuncuların kalelerine baskın yapmış olup savunmalarını kır ve en değerli ganimetlerini kapıp çabalarına gölge düşür.

_____________________________________________

Resmi internet sitemizi ziyaret et: http://gmlft.Co/website_TR
Yeni blogumuza göz at: http://gmlft.Co/central

Bizi sosyal medyada takip etmeyi unutma:
Facebook: http://gmlft.Co/SNS_FB_TR
Twitter: http://gmlft.Co/SNS_TW_TR
Instagram: http://gmlft.Co/SNS_IG
YouTube: http://gmlft.Co/GL_SNS_YT

Gizlilik Politikası: https://www.Gameloft.Com/tr/privacy-notice/
Kullanım Şartları: http://www.Gameloft.Com/tr/conditions-of-use
Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi: http://www.Gameloft.Com/tr/eula

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları