Kadın Spor Evde Egzersiz hileli Apk 2022

1.9.4

APK indir
3.8/5 Oylar: 1,765
Boyut
43M
Sürüm
1.9.4
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com vgfit shefit

Kadın Spor Evde Egzersiz hileli Apk 2022

Tüm antrenmanlarımızla her gün ter atın ve sınırsız erişim, kişiselleştirilmiş sağlık, fitness, rejim planları ve evde yapabileceğiniz zayıflama egzersizleriyle vücudunuzu plaja hazırlayın!

HIIT, Kardiyo, Güç, Dayanıklılık ve Kilo Verme tarzlarında birçok Premium antrenman programını içermektedir!
Yeni Başlayanlardan İleri Düzey planlara kadar Kadın Spor karın bölgesine, bacaklara, sırta ve daha fazlasına odaklanan her türden egzersize haizdir!

Sürekli ilerleyerek süratli sonuçlar elde edin. Antrenman noktalarını bulun, antrenman takımlarına katılın ve nerede olursanız olun başkalarıyla antrenman yapın. Sizi şekle sokacak bir fitness planıyla bikinilerinizi gururla sergileyebileceksiniz. Aynı anda daha büyük bir popoya kavuşabilir, ince ve seksi bir vücuda sahip olabilirsiniz. Kadınlar için geliştirilen bu uygulama sağlıklı ömür tarzına ulaşmada size eşlik edecek.

Kadın Spor Spor salonu, yazıhane, ev yada dış mekân fark etmeksizin, hanımefendiler için en iyi fitness ve kişisel alıştırmacı uygulaması!
Yemek ve antrenman planlarınızı oluşturup düzenleyerek kişisel fitness hedeflerinize ulaşmanıza destek sağlar. Kilo verme ve yağ yakımı hedeflerinize ulaşmanıza yada sıhhatli bir ömür tarzını sürdürmenize destek olan şahsi diyetisyeniniz. Sadece yemeklerinizi planlamakla kalmaz. Bu, bir Premium özelliktir ve her gün bir yenisi eklenen, sizin stilinize gore hazırlanmış yüzlerce tanım içerir.

Kadın Spor Evde Egzersiz Apk download

Kadın Spor, spor salonuna gitmeden ve ağırlık kaldırmadan fitness deneyimini ve diyetisyenleri avucunuzun içerisine getiriyor.

Kadın Spor uygulaması, değişik uzunluğa ve yoğunluğa haiz birçok egzersiz ve antrenman programı sunmaktadır. Fedakârlığınız ve kararlılığınızdan başka herhangi bir ekipmana ihtiyacınız yok.
Sizin dayanıklı ve elastiki olmanızı sağlıyor, inceleme ve bilime dayanan antrenman programları sunuyoruz.

Sürekli meydana getirilen fizyolojik antrenmanların faydalarını temel alan Kadın Spor, şahsi diyet alışkanlıklarınız ve ihtiyaçlarınıza göre dengeli ve makul öğünler sunar. Aşağıdakilerle daha sağlıklı ve daha fit olma yolunda her adımda size eşlik edeceğiz:

– kişiselleştirilmiş antrenmanlar;
– her adımın anlatıldığı öğretici videolar;
– egzersiz uygulamasına ait ipuçları.
– günlük takviminize, fitness seviyenize ve hedeflerinize uygun antrenmanlar
– karın bölgesi, kollar, göğüs, sırt, popo ve bacaklar: her kas grubuna müsait antrenmanlarımız mevcut

Kadın Spor, sizi antrenman yapmaya ve iyi beslenmeye teşvik eden hatırlatmalar ve motive edici mesajlar yollayacaktır.

Tam potansiyelinize ulaşmak ve Premium Erişimi parasız denemek için hemen bize katılın!
Kadınlar için Fitness

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları