Kahraman macera. Aksiyon RPG Yeni Apk 2022

4.12

APK indir
4.4/5 Oylar: 71,891
Boyut
173M
Sürüm
4.12
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp ru publishing1c heroes

Kahraman macera. Aksiyon RPG Yeni Apk 2022

Savaşçı macera: ortaçağ harp RPG çevrimdışı oyunu. Aksiyon arcade
Kahraman serüven, görevleri tamamlayacağ, koşacağın, zıplayacağın ve savaşacağın çevrimdışı bir aksiyon RPGsidir. Ortaçağ dünyasını elinde kılıç, balta veya mızrakla keşfet. Destansı savaşlarda kahramanının seviyesini yükselt ve düşlem dünyasında kötülüğe karşı cenk. Bu mobil oyun klasik atari unsurlarına sahiptir.
Kötülüğün Gölgesi Yeryüzüne İndi

Seviyeleri geç ve dünyayı keşfet. İskeletler, barbarlar, zombiler ve diğer keyifli düşlem düşmanlarıyla savaşacağın karanlık orman, vahşi doğa, denizin dibi ve bir zindan mezarı şeklinde bölgelere gezi et. Onlara karşı harp aç ve kazan! 2 boyutlu platformlarda koş ve zıpla, darbelerle vur ve kendi macerandaki görevleri tamamla. Her türden patronu yendiğinde destansı zaferlerin efsanevi olacak. Yeni seviyeler ve konumlar geliştirmeye devam ediyoruz, bundan dolayı oyunu sık sık güncellemeyi unutma. Geri kalan zamanlarda internet kullanması lüzumlu değildir.

Senin Ordun
Bir savaşçı seç ve onu bir kılıç, balta, mızrak yada kalkanla donat. Basit bir silahla RPG oynamaya başla ve onu bir süper kahramanın destansı donanımına yükselt. Acemi çaylağını efsane bir şövalyeye dönüştür. İksirler ve sihir de dahil–fantastik öğeler–zindanlardan çıkan düşmanları yenmene destek sağlar. Ejderhanın enerjisini kullan ve hepsini yen!

Para
Para, büyülü iksirler almanı ve ekipmanını değiştirmeni sağlar, ancak hem de ortaçağ dünyasını restore etmek için de kullanılır. Madenlerini, çiftliğini ve depolama kapasiteni yükselt. Hepsi daha çok gelire katkıda bulunur.

Grafikler
Parlak ve renkli grafikleri ile RPG, hem çocuklar bununla beraber yetişkinler için eğlencelidir.
Klasik platform oyunu her yaş için mükemmeldir.
Wi-Fi olmadan bile maceraya olan susuzluğunu masraf.

Kahraman macera. Aksiyon RPG Apk Full indir

Yeni seviyeleri indirmek için çevrimiçi olman gerekir, ancak ondan sonra çevrimdışı modda oynayabilirsin.

Savaşçılarınla Yaptığın Savaşlar ve Muharebeler
Atari modu: Platformlarda koş ve zıpla ve düşmanlarını alt et. Görevleri tamamlamak ve kötülüğün gölgeli uşaklarını yenmek için sihri, ejderha yardımcının gücünü ve kılıcını kullanın. Çok sayıda keyifli tuzak ve engel seni bekliyor ve farklı türde görevler var. Seviyeleri geçecek, haydutlarla savaşarak muharebeler kazanacak, süper darbeler kullanacak ve silahlarını geliştireceksin. Haritanın uzak noktalarını keşfederken birbiri ardına rolü tamamla. Karanlık ormana, vahşi doğaya, denizin altına ve zindan mezarına seyahat et. Patronlarla, iskeletlerle ve zombilerle harp ve hepsini yen. Macera, aksiyon ve cenk şövalyelerini bekliyor. Etkinliklere de katılabilirsiniz. Her biri kendi hikayesi ve benzersiz ödülleri olan özel bir görevdir.

RPG oyununu başlatmak kolaydır ve ücretsizdir! İlerlemeni kaydetmek ve başarılarını senkronize etmek için çevrimiçi olacaksın. Ardından, internete ihtiyaç duymadan mobil oyunu oynayabilirsin.
Onurlu savaşta düşmanları yen. 2 boyutlu platformlarda koş ve zıpla, kılıcını salla ve zafer için cenk. Oyun rollendirirken Wi-Fi kullanması gerekmemektedir.
Çevrimdışı RPG maceralarını oyna. Ortaçağ kahramanlarına komuta et ve savaşlara katıl. Platform ve aksiyon arcade fanatikleri bu mobil oyuna bayılacak.

GERİBİLDİRİM:
mobile-edu@1c.Ru

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları