Karşı kritik operasyon ücretsiz Apk indir 2022

1.0

Boyut
79M
Sürüm
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com torquegamers operation critical

Karşı kritik operasyon ücretsiz Apk indir 2022

Burada göreviniz, harbe liderlik etmek ve karşı eleştiri operasyon oyunlarının en iyi atıcısı olmaktır.Counter kritik atış operasyonu, en iyi aksiyon oyunlarından biridir, bu aşırı atış simülatöründe, taktikleriniz ve düşmanlardan gelen stratejilerinizle hayatta kalmanız icap eder. Düşmanlara karşı savaşmak için çağdaş silahlar kullanarak ve misyonlu bu şaşırtıcı ve serüven tabanlı oyunun keyfini çıkarın Düşman barışınızı kaptı ve onlardan geri almanız gerekiyor. Düşmanlarınız şehrinizi vurmak için silahlar ve silahlarla donatılmıştır, yerlerinizde yıkım ve sıkıntı yaratır.

Karakterinizi, düşman keskin nişancılarına karşı kazanmak için kullanımı kolay konsol düzen kontrolörleriyle kontrol edin. En iyi ordu komandosu olarak sıkıntılı durumlarda gizli askeri taktikler kullanmak suretiyle eğitildiniz.Düşmanınıza saldırırken keskin nişancı tüfeğinizi yanınızda hazır bulundurun. Düşmanınızı öldürmek ve bu inanılmaz karşı operasyon oyununun büyük bir kahraman atıcısı olmak için aşırı keskin nişancı becerilerini kullanın.

Karşı kritik operasyon Apk Full

En iyi nişancı olun, bu umutsuz cenk alanı harp arenası atıcı oyununda biraz umut kazanın ve uzaktaki düşmanlara kocaman aşırı dövüş arenasına saldırmak için sayacınızı çıkarın.

Gökyüzünden harp alanına atlayın, yeni silahlar alın ve daha fazla terör saldırısıyla savaşmak ve benzersiz atış oyunları becerileri öğrenmek için acele vehamet zamanını bekleyin. Grev misyonu 3d simülatörünün en fena düşmanlarına karşı aşırı keskin nişancı atış deneyiminizi yapmak için birden fazla karşı kritik operasyon simülatörü modu vardır.

Özellikler:

Bu dövüş savaşını konsol atıcı keyifli bir oyun olarak yaşayacaksınız.
Oynamak için birden fazla silah.
Bu tehlikeli sonuç saldırı operasyonunda uzman bir şehir keskin nişancısı olun.
Hayatta kalmak için tabanca ve cenk ekipmanı toplayın!
Bu aşırı harp atış oyununda düşman takımına karşı savaşın!
Savaş görevlerinde saldırı ve aşırı silah ateşi!
En iyi aksiyon oyunlarında ayakta kalan son oyuncu olmak için kendinize meydan okuyunuz.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları