keskin nişancı 3D 2019 aksiyon oyunu atıcı ücretsiz Apk indir 2022

1.0

APK indir
3.1/5 Oylar: 168
Boyut
55M
Sürüm
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com freegames sniper action shooter

keskin nişancı 3D 2019 aksiyon oyunu atıcı ücretsiz Apk indir 2022

Keskin nişancı olan en iyi aksiyon oyunu suçluları ile çatışma 3D 2019: aksiyon oyunu – f ree Oyunu. En iyi fps Atıcılık oyunlarından biri için düşmanlarınızı AMAÇ VE ZARFLA şimdi indirin.
Sniper 3D 2019: Aksiyon Shooter – Ücretsiz Oyun harika bir oyun, kaliteli görsel, inanılmaz keskin nişancı görevlerine haiz. Sniper 3D 2019 ile alakalı en iyi şey: aksiyon oyunu shooter, parasız fps!

hayatta kalma stratejisiyle harp alanına adım atın, gangster mafyası kurbanlarını savunun ve düşmanlarınıza karşı saldırı yapın. Hayatta kalmak harbiden eleştiri.
 
bu keskin nişancı savaşı gerçek. Sen kahraman olabilirsin. En İyi First-Person Shooter (fps) aksiyon hayatta kalma oyununun keyfini çıkarın.

keskin nişancı 3D 2019: aksiyon oyunu atıcı Apk Full indir

Bu isyanları vurup, niye gizlice girmek ister misin? Düşmanlar cenk alanını çabuk edecek. Zamanında ulaşmalarına izin vermeyin!

Düşmanlarından hiçbirini bırakma. Bu olağanüstü fps çekim oyunda en iyi aksiyon ve serüven olacak.

hayatta kalmanızı kesinleştirin!

layık ölümcül silahların kilidini aç ve onları bir harp kahramanı şeklinde işaret etmek için geliştir. En iyi keskin nişancı tüfeği, av tüfeği, tabanca, saldırı tüfeği veya nihai silah yahut bu ölüm saati için faydalı olabilecek ağır makineli tüfek satın alın. Çevrimdışı keskin nişancı atış oyunun eğlence tadını çıkarın.

Özellikler:
::

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları