Kick Off 22 Futbol Menajeri hileli Apk 2022

0.9.9.4

HEMEN İNDİR
3.3/5 Oylar: 628
Sürüm
0.9.9.4
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
193M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

nblg stp com kickoff manager

Kick Off 22 Futbol Menajeri hileli Apk 2022

Oyuncu olmak sana yetmiyor mu? KickOff ile dünya çapında bir futbol menajeri ol

KickOff 22 Football Manager, çevrimiçi futbol eğlencesine en iyi düzeyde katılmanızı sağlar.

Uygulamayı yüklemek için tereddüt etmeyin – şimdi yapın! Yeni ve tamamen ücretsiz.

Dünyanın her yerinden diğer oyuncularla rekabet etmek için oyun kurallarını belirlerken adrenalini hissedin Özel Kıta Oyunlarını kazanmak için dünya genelinde gerçek zamanlı simülasyon oyununa katılın!

Sürekli futbol simülasyonunda bize katılın. 200den fazla LİGden birinde kulübünüzü oluşturun ve yönetin. Binlerce futbolcu arasından kendi takımınızı seçin ve takımınızı DÜNYA ÇAPINDA ŞÖHREYE taşıyın.

Meydan okumaya hazır mısınız?

EKİBİNİZİ YÖNETİN VE GELİŞTİRİN – Kazananlardan oluşan bir kadro oluşturmak için sıfırdan başlayın. İZCİ, İŞARETLE, TREN, KONTROL Ekibinizin ilerlemesini.

Kick Off 22 Futbol Menajeri Apk Ücretsiz İndir

TRANSFERLERİ göz ardı edin, SÖZLEŞMELERİ MÜZAKERE EDİN, oyuncuları DEĞİŞTİRİN

KULÜBİNİZ – KURALLARINIZ – BENZERSİZ AMBLEMİNİZİ, TAKIMLARINIZI, STADYUMUZU seçin. Oyuncular, ekstralar ve hatta oyunlar için BİLET FİYATI için MAAŞLARa karar verin

AI TAHRİKLİ UYARMA – Oyunda uygulanan en yeni parlak zeka çözümler, topu gün boyu oyunda tutmanıza ve takımınızla birlikte olmadığınızda bile oyunu zekice yönetmenize olanak tanır!

ÜST DÜZEY TASARIM VE GEZİSİ KOLAY ARAYÜZ – Pürüzsüz ve zevkli oyun, böylece mühim olana odaklanabilir ve hepsinin en iyi futbol menajeri olabilirsiniz!

TOPLULUĞUN SESİ VAR – KickOff yöneticisi size güveniyor! Oyunun sorunsuz ve keyifli olması için uygulamayı sürekli güncelliyor ve iyileştiriyoruz. Herhangi bir yorum ve geri bildirim bırakmaktan çekinmeyin.

KickOff 22 Football Manager, uzun vadeli hedefler planlamanıza olanak tanır. Sonraki her sezonda takımınızı ve tüm kulüp altyapısını oynayın ve geliştirin

Şu anda şu dilleri destekliyoruz: Lehçe, İngilizce, Portekizce, Almanca, Türkçe, Fransızca, İspanyolca.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları