Kingdom War Premium TD Offline apk indir 2022

Güncellendi
8 Ara 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp perfectplan warring kingdom btd epic tower defense premium

Kingdom War Premium TD Offline apk indir 2022

YENİ KULLANICI İÇİN DEĞERLİ ÖDÜLLER
‣ 1500 Yakut
‣ 150 Topaz
‣ 18 Ayakkabı
‣ 10 Güçlendirme

RPG ve Gerçek zamanlı müdafaa stratejisi oyunlarının hayranı mısınız? Eğer o halde, Kingdom War TD Çevrimdışı Oyunlar her vakit bulduğunuz oyundur. Kingdoms War TD, size ilgi çekici bir meydan okuma müdafaa stratejisi taktim etmek için rol yapma oyunu özelliklerini birleştiren bir 2D çizgi anime kule çevrimdışı müdafaa oyunudur.

Oyun, Fortias isminde bir düşlem kıtasında geçiyor. Bu kıtada insanoğlu, elfler, cüceler, orklar, troller, goblinler vb. Dahil olmak suretiyle bir arada yaşayan birçok ırk var. Yüzlerce yıl ilkin insanlar, elfler ve Karanlık Lordun ittifakı arasındaki Büyük savaştan sonrasında, kıtanın yaratıkları eğleniyor. Huzurlu bir hayat Karanlık Lord, insan Kralın kılıcı altında yok edilir ve ordusu ortadan kaldırılır. Ancak, kötülük hiç harbiden ortadan kaybolmaz. Çok sabırlılar ve karanlığın bu kıtayı yeniden kaplayacağı günü bekliyorlar.
Bir gün, Eradel krallığı, eskiden insan topraklarından oldukça uzakta olan Goblin ordusu tarafınca ansızın saldırıya uğrar. Bu kritik durumda Prens Lucius ve arkadaşı, Eradel krallığını terk etmek ve diğer bağlaşık ırklardan yardım istemek mecburiyetinde bırakıldı. Yolculuğunda, değişik düşmanların yanı sıra sayısız zorluğun üstesinden gelmesi gerekecek ve yardım edecek yetenekli taktikçilere ihtiyacı olacak. Güçlü kuleler inşa edelim, Eradelin kraliyet askerlerini, güçlü test kahramanlarını eğitelim ve düşmanları yok edelim!

OYUN ÖZELLİKLERİ

* Kingdoms War TD Çevrimdışı Oyunlar hayatına girin: Hero Legend TD müdafaa stratejisi, değişik düşlem ortamlarında birçok zorluğun keyfini çıkarın: insan ovası, yoğun elf ormanları, cücelerin dağ krallığı, ölü bataklık, donmuş dağ ve daha fazlası daha çok!

* Yeteneğini göster! 8 yeni özel kule ile her görevde en iyi taktiğinizi gerçekleştirin: Kışla kulesi, yolu kapatmanıza ve düşmanları yok etmenize destek olmak için Eradelin cesur savaşçılarını eğitir; okçu kulesi fiziksel hasar verir ve yakındaki kulelere yararlı güçlendirmeler getirir; efsun kulesi yüksek büyü hasarına ve düşmanları yansız hale getirme yeteneğine haizdir ve en son, Eradel Krallığının yere çarpabilen ve büyük AoE hasarı verebilen güçlü silahı golem kulesi.

* Çeşitli oyun modları: kampanya görevlerinin yanı sıra, oyuncular ayrıca ebedi modda sonsuz zorlukların tadını çıkarabilirler. Liderlik tablosunda kendinizi bir numaraya yerleştirerek en iyi taktikçinin kim olduğunu dünyaya gösterelim.

Kingdom War Premium TD Offline Apk indir

* Savaşta savunmanıza destek olması için 5 destansı kadim Tanrıyı görevlendirin: Jüpiter, Glacia, Sol, Nyx ve Asura.

* Güçlü kahramanlar: Farklı ırklardan güçlü becerilere sahip birçok yiğit kahraman. Düşmanları fethetmek ve krallığınızı korumak için çaba sarfetmek için aynı anda 3 kahramanı test edebilirsiniz.

* Kahramanınızın enerjisini çoğaltmak için Rünleri çağırın ve yükseltin.

* Oyunda çeşitli canavarlar: 30dan fazla hasım türü sizi bekliyor. Her canavarın kendine has bir görünümü vardır ve bazı etkinliklerde her taktikçinin başını belaya sokabilecek kabiliyetler vardır.
Oyun içi ansiklopedi ile düşmanlarınız ve kuleleriniz hakkında bilgi edinin.

Kalenizi ve krallığınızı kötü düşmanlardan korumak için dikkatinizi çekin ve çabuk edin. Kingdoms War TD dünyasında sizi bekliyoruz!

Kingdoms War TD Çevrimdışı Oyunlar Topluluğu
Oyunumuzla alakalı değerli geri bildirimlerinizi hissetmek isteriz! Açık tartışmalara katılmak ve öteki oyuncularla bağlantı kurmak için topluluk kanalımıza katılın.
– Resmi Hayran Sayfası: https://www.Feysbuk.Com/warringkingdomstd
– Resmi Grup: https://www.Facebook.Com/groups/440243454452237
– Resmi Anlaşmazlık: https://discord.Gg/BBhZ4a5qEr

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları