Kirli para zenginliğe zenginlik katar. Modlu Apk İndir 2022

1.10

APK indir
4.3/5 Oylar: 186,140
Boyut
86M
Sürüm
1.10
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com dankolab bablometnew

Kirli para zenginliğe zenginlik katar. Modlu Apk İndir 2022

Artık kendini frenlemeden içerisinden geldiği şeklinde para saçmanın tarihi geldi. Bizim similatörümüz öteki tıklayıcıları tanır, ekrana ancak sonsuza dek hafif dokunun – üstelik gerçek kalın para tomarı benzer biçimde savuracaksnız ve işinizi geliştirmeye koyulacaksınız.Telefonunuza veya tabletinize kurun ve internetsiz çevrimdışı para kazanın!
Dikkatle düşünülmüş ve esprili bir oyun hikayesi ile heyecan verici bir çevrimdışı aksiyon sizi bekliyor. İnternete gerek olmadan hızlıca çalışır.Oyun similatörü size oldukça güzel vakit geçirtecek, hastanede sıra beklerken, tren yolculuğunda yahut uçak yolculuğunda. Sonuçta para saçmak ve bir servet yaratmak için oynayarak maceraya atılın – asla sıkıcı değil! Yoğunluğu, gelişimi ve özenle düşünülmüş öyküsü nedeniyle, oyunumuz En İyi 2018 İş Oyunları arasında derecelendirildi. Piyasada kuvvetli olmak ve rakiplerle para için şiddetle kavga etmeyi öğretiyor! Sermayeyi idare edeceksiniz, finansal yatırım yapacaksınız, rüşvet sanatına hakim olacak, hapishaneye girmeyeceksiniz ve kendinizi haraççılardan koruyacaksınız.İşinizi inanamayacığınız seviyelere yükseltmek ve geliştirmek – hepsi bizim uygulamamızda sizi bekliyor. Gerçek başarı için esin alın, oyunda çok para ve altın kazanın.
Kirli para, minik boyutlarda olan, herhangi bir cihaza kolayca yüklenebilen, ancak büyük keyif veren bir oyundur. Oyunu parasız indir ve parasız para kazanmaya koş.

Kirli para: zenginliğe zenginlik katar. Apk Full

Gerçekçi oyun stili ile kendinizi geçek bir piyasa arasında hissedeceksiniz. Burada büyük balık olmak dilerseniz, kısaca bozulmuş idarecileri, hakimleri ve politikacılara rüşvet vermek, fena polislerden ve haydutlardan korumak için aklınızı kullanın ve zor kazanılan servetinizin yağmalanmasına izin vermeyin ve savaşı kazanın.
Senin tembel para babası henüz ilk milyonunu kazanmadı mı?! Oyun içerisindeki sermayeyi daha süratli ve daha kurnazca artırmanın yollarını aramanın tam tarihi. İşletmenizi sıfırdan kurun, mevcut olan bütün fırsatları geliştirme için kullanın ve yeni parlak fikirler akla gelirse, eli bol bir nehirden para akışı sağlamak için parayı emniyetli bir kasaya koyun ya da bir işletmeye yatırım yapın. Herkese 2018 yılının en iyi milyoneri bulunduğunu göster! Bu arada, uygulama sonuçlarınızı arkadaşlarınızın başarılarıyla karşılaştırmanıza olanak tanır. Rekabet edebilirsin, kim kısa zamanda oyunda daha iyi olacak ve daha çok para kazanacakve milyoner olacak! Oyun para birimi- istikrarlı rus rublesi.
Oyun ofiste yoğun bir günün peşinden rahatlamanıza yardımcı olacaktır – düşünmeden krakerini ye ve yorgunluktan parmaklarını hissetmeyene kadar kaydırparmaklarını! İnan bana, gün süresince rahatsız olan her şeyi unutup, küçük faturaları pervasızca büyük faturalara dönüştürerek pasif gelir kaynakları yaratacaksınız. Risk yok, ancak büyük bir imparatorluk yaratmanın hazzı var. Oyunu indirmek ve web olmadan canlı eğlenceler almak istiyor musunuz? Hemen kurulum düğmesine tıklayın ve bir dakika sonrasında dinamik oyuna dalacaksınız! Kirli para, güçlü levelleri ve güncellemeleri olan müthiş bir poüler klik oyunudur! Güncellemelerle ve yükseltmelerle klas bir aksiyon tıklama oyunudur ve tamamen türkçedir!
Android Marketten ücretsiz bir şekilde uygulama Kirli para yükle ve para ağacıyla her vakit parayla olun!
P.S. Tüm yazılanları okuyacak mısın? Artık oyun oynama zamanı! Unutma, Vakit Nakittir!Quot;

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları