Komando Eylem Çekim oyun ücretsiz Apk indir 2022

1.0.23

APK indir
4.4/5 Oylar: 3,599
Boyut
71M
Sürüm
1.0.23
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com canadianrig IGICommandoAdventure

Komando Eylem Çekim oyun ücretsiz Apk indir 2022

Bu hususi operasyonda hanım bir komando ajanı benzer biçimde davran ve rehineleri kurtar. Kadın komandolarınız, ortağı vahşi bir kaplanla militanlarla savaşmak için karşı grevde. Göreviniz bu askeri cenk oyununda elit bir komando kadını benzer biçimde davranmak ve bütün düşmanlarınızı tek başına yok etmek.

Bu IGI Komando Macerası: TPS Aksiyon Atış Oyunu harekete geçme tarihi ve son teknoloji askeri silahları kullanarak çoklu cenk görevlerinden yararlanma tarihi. Çarpıcı bir cenk oyunu deneyimi için TPS aksiyon oyunları uzmanlığınızı burada test edin. Bu özel operasyonlar TPS fiil komando görevi karşı teröristlerde rakibinizi bitirmek için taarruz keskin nişancı silahı, ağır toplar ve el bombaları ile kendinizi donatın.

Bu ordu komando aksiyon oyunu, FPS keskin nişancı atış oyunlarından oldukca değişik, burada bir kadın komando ajanı ve sadık kaplanınız yanınızda ve bu aksiyon hayatta kalma macera oyunu için korku anında size destek oluyor. Yakın dövüş saldırısı harp oyunları becerilerini göstermeye hazır bu seçkin komando grevi için sadece kadın komando sizsiniz.

IGI Komando Macerası: TPS Aksiyon Atış Oyunu Özellikleri:
* Düşman ordu kuvvetinize direnmek için keskin nişancı silahlarınızı, mermi dolu, el bombaları ve dev gibi silahları seçin.
* Bu harp savaşı aksiyon oyununda pürüzsüz kontroller amacınızı asla kaçırmaz
* Yıkıcı harp alanlarının HD grafikleri, bu TPS oyununun etkileşimli bir artısıdır
* Suikastçı rakibin gitmesine ve hepsini yok etmesine izin verme
* Gerçek bir ordu komando benzer biçimde değişik yoğun harp görevlerinin tadını çıkarın
* Partneriniz kaplan ile rehine memurlarınızı teröristlerden kurtarın
* Bu elit komando macerası için farklı ölümcül taarruz silahları kullanabilirsiniz
* Bu kapak vuruşu saldırılarının heyecanı tüylerinizi diken diken ediyor

Yenilikçi Özellikler:

Gizli Modu:
Bu keskin nişancı arenasında kendinizi düzgün bir şekilde gizlemek ve düşmanın radar sisteminden yitmek için gizli modu etkinleştirebilirsiniz.

Zorluk Modu:
Atış oyunları becerilerinize gore seçebileceğiniz çoklu oyun modları vardır. Kadın komando cenk savaşına geçinmek için Kolay, Orta yada zor modu seçin.

Mevcut Diller:
IGI Komando Macerası: TPS Aksiyon Atış Oyunu, kullanıcıların rahatlığı için oldukça mahalli dilde mevcuttur.

Komando Eylem Çekim oyun Apk Full

İngilizce Amerika, İngiltere İngilizcesi, Arapça, İtalyanca, Japonca, İspanyolca, Portekizce, Fransızca, Çince, Almanca ve Türkçe

Cephane Mağazası:
Modern savaşlarda silahlar birincil ihtiyaçlardır, burada gizli savaş görevinde değişik birincil ve tali silahlar seçebilir, son görev çağrısı için mühimmat mağazasından satın alabilir veya özelleştirebilirsiniz.

Grafik Kalitesi:
Bu Aksiyon oyunu, cihazınızın grafik özelliklerini kendi kendine algılar. Ancak bu komando macera oyununda geçinmek için ayarlar panelinden dilediğiniz grafik standardını seçebilirsiniz. Akılda kalıcı grafikler, boş zamanınızı daha heyecanlı ve yoğun komando gizli saklı görevi yapar.

Bu deltaya atlayın IGI Komando Macerası: TPS Aksiyon Atış Oyunu, rakibe karşı yırtıcı kaplan partnerinizle teröristlerle savaşın. Tüm üsleri militanlardan paklayın ve keskin nişancı atış becerilerinizle düşmanları yıkayın. Bu, yepyeni cenk misyonlarına sahip silahlı savaş komando atış aksiyon oyunudur.

Kendinizi tamamen siper altında saklayın ve ölümcül saldırılarla yüzleşmek ve ateş açmak için devam edin. Teröristlere acıma yok ve orada felaket, bölgenizi temizlemek için üsler yok.

Bu IGI Komando Macerası: TPS Aksiyon Atış Oyunu şimdi alın, bu aksiyon oyununu derecelendirmeyi asla unutmaz ve bu oyun hakkındaki dürüst eleştirilerinizi verin. Geri bildiriminiz, önerdiğiniz gibi oyunumuzu daha heyecanlı ve eğlenceli hale getirmemize destek sağlar.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları