Landlord GO – GPS Emlak Oyunu Modlu Apk İndir 2022

2.22.5-27425466

APK indir
4.7/5 Oylar: 125,623
Boyut
61M
Sürüm
2.22.5-27425466
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp co reality getrent

Landlord GO – GPS Emlak Oyunu Modlu Apk İndir 2022

Her vakit içinde bir milyarder olma hissiyle yanıp tutuşanlar için yapabileceğiniz bir business board game. Daha ilkin oynadığınız hiç bir iş adamı dünyası oyununa benzemiyor. Sabah kalkıp gözlüklerinizi taktığınızda karşınızda okyanus manzarasını görmek güzel olurdu değil mi? Oturduğunuz yerden yatırım oyunları ve işletme oyunları oynamak? Metro yerine jetlere binmek? Kusursuz bir işletme sahibi olmak? Amerika’nın başkentinde venture capitalist benzer biçimde yaşamak? İnsanların işletme kapınızda kuyruk olsa iyi mi olurdu? Haritalara metroyu bulmak için değil, finans oyunu paranızla yatırım yapmak için bakmak?Gece hayallerimizi süsleyen okyanus manzaralı hayatları artık bu investing emlakçı ve business manager ile gerçekleştirebilirsiniz. Artık yatırım oyunları can sıkan olmayacak.

Tamamen gerçeğe dayanan haritalar ile ABD New York’da, başkent Washington’da, Londra’da işletme sahibi olabilirsiniz. Invest edeceğiniz bütün haritalar gerçeğe dayanır ve bu sayede kendinizi başkentin sokaklarında reel bir kapitalist dünyada business manager gibi hissedersiniz. İnsanlar sizin mülklerinizi ve otellerinizi ziyaret ettikçe kazanabilirsiniz. Ne kadar fazlaca ziyaretçi gelirse, kapitalizm hesabınızdaki birimlerinin değerleri ve cash flow işle birlikte artar, kredi borçlarınız azalır.

Bu invest game içinde gittikçe değer kazanırsınız ve venture capitalist dertleriniz ortadan kalkar. Vergilerinizi kendinize bir budget oluşturarak rahatça ödeyebilirsiniz.Bu finans oyunu ile açık arttırmalarla beraber blockchain, forex, kapitalizm, krediler, investing emlakçı olmak ve ile alakalı birçok şey öğrenebileceksiniz. Amerikan investing game yaşamına yatırım yapın, bu yoldaki dönüştürücü etkiye sahip şeyler ile alakalı bilgiler edineceksiniz. Dostlarınızı iyi seçin, iyi bir borsa oyunu oluşturun. Diğer business board game ile farkı ise işletme oyunları ile beraber öteki business manager ile okyanuslar arası takas yapabilirsiniz. Venture capitalist başarılarınızı, blockchainleri, otellerinizi düşmanlarınıza gönderin. Bu sayede kâr oranınız ve budget artacak ve vergilerinizi ödeyip investing emlakçı şeklinde bir yaşama haiz olabilirsiniz.En iyi dostunuz finans oyunu ve yatırım oyunları olacak.Tango derslerinden, investing game toplantılarına. Takvimin işle doldukça, tycoon ve apex noktasına ulaşacaksınız, banka hesaplarınızdaki haneler artacak, invest etmenin faydalarınız görmüş olacaksınız.

Landlord GO – GPS Emlak Oyunu Apk download

İşleriniz artacak ve bu finans oyunu ile real estate game paranızla yatırım yapacaksınız. Kapitalist dünyanın en iyi borsa oyunu oynayacaksınız. Bu invest game dünyasına yatırım yapın, kapitalizm tanrısı olmak tango öğrenmek kadar basit. Oynadığınız tüm işletme oyunları ve yatırım oyunları unutun. Bu venture capitalist olup apexe erişme yolculuğunda blockchainler ve emlak haberleri sizin yardımcınız. İşletme burada en mühim silah. Bu efsanevi business board game ile emlakçıda gayrimenkul satın alabileceksiniz. Krallığınızı kapitalizmin temelleri üstüne kurun, iş adamı dünyası yaşamına haiz olmak için kredi ve loanlarınızın da payı var. Çünkü bu investing game ve real estate game arasında emlak haberlerine bakarken gerçekliğiniz investing game olacak. İçinizdeki paracı ruhu ortaya çıkarmaya hazır olun. Etrafınızdaki team ve insanoğlu ne kadar önemli olsa da iş adamı dünyası kralı olmak ve paranızla yatırım yapmak ve invest game kurmak zor bir iş. Hemen işletme yaşamına ortak olun, invest game ve real estate game oynayın.

Bu işletme oyunları oynadıkça bankalar, kredi, loan ve borsa oyunu dünyasının içine dalacaksınız. Bu borsa oyunu iş adamı dünyası hesabınız ile cash flow dolacak. Metroya binerek başladığınız oyunda bir ihtimal de lüks otomobiller ile tango yaparcasına devam edebileceksiniz. Zamanlayıcılarınızı ayarlayın, bu business board game ile milyoner yaşamına yatırım yapın. Şapkanızı hazırlayın, gözlüklerinizi paklayın, Amerika’da takvimi dolu investing emlakçı benzer biçimde bir vergi rekortmeni business manager olmak için kendinizi hazırlayın.

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları