Learn Coding/Programming Mimo Hileli Full Apk indir 2022

Güncellendi
31 May 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com getmimo

Learn Coding/Programming Mimo Hileli Full Apk indir 2022

Kod yazmayı öğrenmek asla bu kadar kolay olmamıştı!

Kariyerinizi ilerletin, uygulamalar ve internet siteleri geliştirin ve hatta bir developer (geliştirici) olun. Mimo ile bu yüzyılın en önemli becerilerinden birini her gün birkaç dakikanızı ayırarak öğrenebilirsiniz.
Öğrenmeye hevesli milyonlarca kişi tarafından kullanılan Mimo; Python, JavaScript, HTML, SQL ve çok daha fazlası ile kod yazmaya başlamanın en basit erişilebilir ve en etkili yoludur. Programlama kurslarımız ve derslerimiz daha önce kod yazma mevzusunda hiç bilgisi ve tecrübesi olmayanlar da dâhil hepimiz için uygundur.

Mimo kod yazmayı ve bilgisayar bilimlerini hemen öğrenmeye başlamanızı mümkün olan en basit hâle getiriyor.

• Günlük rutininize müsait, oldukca zamanınızı almayacak programlama alıştırmalarını çözün
• Kodu çalıştırın ve gerçek hayatta kullanabileceğiniz projeleri mobil olarak geliştirin
• Programlamayı kendi belirleyeceğiniz hızda ve zorlukta öğrenin
• Kod yazma görevleri ile pratik yapın
• Gerçek hayatta kullanabileceğiniz projelerin yer almış olduğu bir portföy oluşturun
• Kod yazma becerilerinizi kanıtlayabileceğiniz bir sertifika alın
• Kod yazan milyonlarca bireyin yer almış olduğu bir topluluğa katılın

Mimo, en popüler programlama dillerini öğrenmenize ve kod yazma hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak ustalaşmış bir şekilde tasarlanmış oldukca muhtelif öğrenim programları sunuyor.

• Python hayatına adımınızı atın ve kod yazma yolculuğunuza oldukca yaygın kullanılan ve temel bir programlama diliyle başlayın. Becerilerinizi geliştirmeye devam ettikçe kilidini açacağınız 2.600’den fazla kısa antreman, 53’ten fazla Konsept ve 32’den fazla Proje ile Python’u öğrenin.

• “Web geliştirme” yolunu seçerek HTML, CSS ve JavaScript ile web sitesi geliştirmeye derhal başlayın. Web Geliştirme yolculuğunuza 13.000’den fazla kısa antreman, 87’den fazla Konsept ve 62’den fazla Proje ile başlayın.

Learn Coding/Programming: Mimo Apk Full download

Günde beş dakikadan daha kısa bir vakit ayırarak kod yazma dersleri alacak ve JavaScript, HTML, CSS, Python ve SQL’in temellerini öğreneceksiniz. Eğitim yolculuğunuz boyunca reel kodlar yazarak, mükemmele ulaşmak için ergonomik yaparak ve kendi proje portföyünüzü oluşturarak internet siteleri ve uygulamalar geliştireceksiniz.

Mimonun interaktif tahsil programı ve fazlaca zamanınızı almayacak kod yazma dersleri kendi belirleyeceğiniz hızda ve zorlukta kod yazmayı öğrenmeyi mümkün kılıyor: Kod yazma öğreticileri ve görevleri, birkaç dakikanızı ayırarak daha fazlasını keşfetmek için elinizin altında.

Tıpkı bir IDE benzer biçimde çalışan ve kodunuzu dilediğiniz yerde çalıştırmanıza, Mimo’nun kod yazma toplumu ile rekabet etmenize, kod yazma görevlerini çözmenize, programlama dillerini öğrenmenize ve kendi belirleyeceğiniz hızda ve zorlukta fazlaca daha fazlasını yapmanıza destek olan mobil kod düzenleyicimizde reel kodlar yazabilirsiniz!

• quot;Bu yolla günlük rutininiz arasında birkaç dakikanızı ayırabileceğiniz her an kod yazmayı öğrenebilirsiniz.Quot; – TechCrunch

• quot;Uygulama içerisindeki dersler, kod yazmayı yoğun geçen bir günün arasına sıkıştırmanızı kolaylaştırmak için ülkü.Quot; – The New York Times

Programlama dilini ve veri bilimini Mimo kursları ile öğrenmeye başlamış kod yazan milyonlarca bireyin arasına katılırsanız, kişiselleştirilmiş kod yazma yolculuğunuz esnasında size yol göstermekten mutluluk duyarız.

Siz de kod yazabilirsiniz!

What users that learn HTML, JavaScript, Python, and SQL with the Mimo app say:
• quot;I’m teaching myself HTML and Javascript using Mimo. I’m about 80% of my way through this path, and I have to say Mimo is brilliant.Quot;, Choralriff
• quot;I started coding with Mimo a few days ago, and I already am understanding how webpages and other things are developed! I would definitely recommend this to anyone wanting to learn coding.Quot;, Perseus B.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları