Legends of Runeterra hileli Apk 2022

Güncellendi
25 Eki 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com riotgames legendsofruneterra

Legends of Runeterra hileli Apk 2022

Bu stratejik kart oyununda başarını şans değil beceri belirliyor. Yıldızlaşmış şampiyonları, arkadaş birimleri ve Runeterra bölgelerini bir araya getir, benzersiz kart sinerjileri kur ve taktiklerinle rakibi yaya bırak.

HER ANIN HÂKİMİ OL
Dinamik, sıra değişimli oynanış sayesinde her vakit reaksiyon ve karşılık verebilirsin. Ama rakibin de bu olanağa sahip. Legends of Runeterrada, özgün League of Legends yeteneklerinden esinlenilmiş, farklı mekaniklere haiz düzinelerce şampiyon kartını seçip destene katabilirsin.

Şampiyonlar oyuna güçlü kartlar olarak katılır. Akıllıca oynarsan düzen atlayıp daha da güçlenirler. Şampiyonlarına oyun arasında pek oldukca kere seviye atlatarak oynadıkça şampiyon ustalığı nişanları kazan.

OYNAMANIN HEP YENİ BİR YOLU VAR
Oyundaki her şampiyon ve arkadaş ünite, Runeterranın bir bölgesinden geliyor. Dokuz bölgeden kartlara erişimin var: Demacia, Noxus, Freljord, Piltover ve Zaun, Ionia, Targon, Shurima, Gölge Adalar ve Bandle Şehri.

Farklı şampiyonların ve bölgelerin iyi mi ortaklık yaptığını inceleyerek rakiplerine karşı sana has avantajlar kazan. Sık sık çıkan yeni içerikler ve sürekli gelişen meta yardımıyla kombinasyonlar yap, uyum sağla ve yeni fikirlerini dene.

YOLUNU SEÇ
Bilgisayara karşı oynadığın oyunlarda yaptığın her seçim yolculuğunu şekillendiriyor. Haritada ilerledikçe örneksiz kapışmalara reaksiyon ver, güçlendirme toplayıp kuşan, yeni şampiyonların kilidini aç ve yeni meydan okumaların karşısına dikil. Düşmanların da gücü gitgide artacak, seninki de. Oynadıkça değişik sonlar keşfedeceksin.

Legends of Runeterra Apk download

Koleksiyonun kontrolü sende. Rasgele kartlar içeren paketlere hiç para ödemeyeceksin. Belirli bir kartı istediğin vakit alma olanağın devamlı var fakat koleksiyonunu bir kuruş bile harcamadan kolayca tamamlayabilirsin.

Yensen de yenilsen de her savaş tecrübe kazandırıyor ve ilerlemene destek oluyor. İlk olarak hangi bölgeyi keşfetmek istediğini seç ve sana hitap eden arkadaş birimlerin, büyülerin, şampiyonların kilidini aç.
Haftada bir defa, Kasadan çıkan sandıklar da açacaksın. Bu Kasa sandıklarının seviyesi sen oynadıkça artacak. Böylece içlerindeki kartların nadirliği de yaygın kartlardan şampiyon kartlarına kadar yükselecek! Sandıklardan, istediğin karta dönüştürebileceğin joker kartlar da çıkabilir.

KART ÇEK, UYUM SAĞLA
Laboratuvarlar klasik Legends of Runeterra formülünde daha abartılı değişimler meydana getiren, sınırlı süreli, deneysel oyun modlarıdır. İster muayyen kısıtlamalara nazaran kurulmuş hazır bir deste seç talep eder kendi destenle gel. Kurallar hep değişiyor, üstelik ara sıra arkadaşlarından yardım alman da gerekebiliyor! Heimerdingerın ne işler ardında olduğunu görmek için sık sık uğra.

SIRALAMADA YÜKSEL
Her sezon nihayetinde LoRun Amerika, Asya, Avrupa ve Güneydoğu Asya bölgelerinin, şu demek oluyor ki sunucu kesitlerinin her birinde 1024 dereceli oyuncusu Sezonluk Turnuvaya katılım hakkı elde ederek şan, şöhret ve nakit para ödülü için yarışabilecek.

Ama Sezonluk Turnuvaya katılmanın tek yolu dereceli oyunlar değil. Son Fırsat Cenk Meydanına da katılabilirsin. Cenk Meydanları, kendilerine has kuralları ve ödülleri olan sınırı olan süreli rekabet modlarıdır.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları