Liman Savaşı – Dünyayı Fethet, Taktik Oyunu ücretsiz Apk indir 2022

1.0.5

APK indir
4/5 Oylar: 893
Boyut
22M
Sürüm
1.0.5
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp boomport topwar

Liman Savaşı – Dünyayı Fethet, Taktik Oyunu ücretsiz Apk indir 2022

Quot;Efendim, birliklerimiz konuşlandırıldı, emrinizi bekliyor!Quot; Bu strateji oyununu Port War oynayın ve bölgeyi ele koymak için birliklere liderlik ederek dünyayı fethedin! Birliklerinize komuta edin ve tüm eyaletleri işgal edin. Bu hücre savaş oyunu mantık kabiliyetinizi ve reaksiyon hızınızı geliştirebilir.

Liman Savaşı, ordulara karşı savaşmanıza, rakiplerinizi yenmek için stratejik bulmacalar çözmenize ve dünya arenasındaki üstünlüğünüzü artırmanıza olanak tanır. Bu taktiksel ve mantıklı fetihte akıllı ve cesur olun, her hareketinizin sonuçları olacaktır. Destansı çarpışma oyununda eyaletleri ve yerleri fethetmek için stratejik düşünün ve süratli tepki verin! Destansı harp oyununda ordunu zafere taşı, cenk stratejisinde kazanan ol!

İlginç bir oyun. Oyunun başında küçük birimler alabilir, birliklerinizi işgal yöntemiyle genişletebilir, taarruz hedefini seçebilir, daha fazla bölge ele geçirmek için birliğin enerjisini toplayabilir ve sonunda kazanabilirsiniz!
Çeşitli görünümler.

Liman Savaşı – Dünyayı Fethet, Taktik Oyunu Apk download

Altın para dükkanı. Altın paralar, zafer, çevrimdışı ödüller vb. Kanalıyla elde edilebilir ve rakam ve hızı çoğaltmak için altın paralar kullanılabilir.

️ Liman Oyununu Başlatın!
Ekrana dokunun ve rabıta noktanızın rengini seçin
Üsse dokunun ve hedefi seçmek için kaydırın ve yeni bir üs işgal edin
Seviye atlamak, üretim hızını ve yürüyüş hızını hızlandırmak için paraları kazanmaya ve toplamaya çalışın
İlk seviyelerde 1v1 oynamak ve daha ileri seviyelerde daha çok rakibe karşı oynamak

Bu harp simülatörü taktik gerektirir, beyninizi çalıştırmanız gerekir. Bu büyük kurtarılışı tamamlamaya ve tahakküm hikayenizi oluşturmaya hazır mısınız? Ardından, bölgenizi genişletmeye başlamak için oyunu indirin.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları