LoL Wild Rift Pro Dizilimler ücretsiz Apk indir 2022

Güncellendi
27 Eki 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com wuochoang lolegacy

LoL Wild Rift Pro Dizilimler ücretsiz Apk indir 2022

LoLegacy, Dünyaca meşhur MOBA oyunu League of Legendsın tamamlayıcı uygulamasıdır.Uygulamada Şampiyonlar, eşyalar, rünler, dizilimlerin en aktüel halini sunuyor. Lig atlamak ve Vadide başarı göstermiş olmak için ihtiyacınız olan her şey burda.

Şampiyon dizilimleri
Kazanmak her oyunda önemli bir şeydir. LoLegacy sizin için milyonlarca oyunu çözümleme ederek en sevdiğiniz şampiyonlar için en iyi dizilimleri süratli ve basit bir şekilde size sunuyor.LoLegacy ek olarak düşmanlarınızı yenmek için lüzumlu olan eşleştirme bilgileri, istatistikleri ve ipuçları da yer alıyor.

League of Legends Evreni
League of Legends, hem oyun içinde hem de oyun haricinde oldukça gelişmiş karakterlere sahip. Büyük biyografiler, hikayeler ve sanat koleksiyonuyla Rünterranın büyülü dünyası ile alakalı daha çok bilgi edinin. Hem motive olmanız aynı zamanda farklı şeyler öğrenmeniz için Şampiyonların esin verici hikayelerini sunuyoruz.

Sihirdar profili arama
LoLegacy herhangi bir sihirdarın ayrıntılı maç evveliyatına, rütbesine ve istatistiklerine erişim sağlar. Kendi oyununuzu analiz ederek yada diğer deneyimli oyunculardan öğrenerek bundan faydalanın. Ayrıca canlı maç arama seçeniğini kullanarak rakiplerinizi canlı olarak gözetleyebilirsiniz.

LoL

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları