makromusic for Spotify Yeni Apk 2022

3.2.8

APK indir
4.3/5 Oylar: 17,829
Boyut
26M
Sürüm
3.2.8
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com makro music app

makromusic for Spotify Yeni Apk 2022

Müzik zevkin aynı olan kişilerle sanki söyleşi daha bi’ akıcı oluyor değil mi?
makromusic ile müzik zevkin benzer kişilerle eşleşip tanışabilirsin. Seninle aynı anda aynı müziği dinleyen kişileri de kolayca bulabilirsin. Dahası mı?

Sevdiğin sanatçılar ve müzikler ile alakalı paylaşım yapabilirsin ve yeni müzikler keşfedebilirsin. Kayıt olmana da gerek yok, Spotify hesabın ile bağlanman yeterli. Üstelik tamamen parasız!

İstersen profiline nazaran istersen de anlık olarak dinlediğin müziğe nazaran eşleşebilirsin. Nasıl mı? Spotify hesabınla bağlanarak bizimle aktif olarak yahut daha önce dinlediğin favori sanatçılarını ve şarkılarını paylaşırsın. Biz de müzik zevkin en yakın olan yahut aynı anda aynı müziği dinlediğin kişilerle seni eşleriz. Eşleştiğin kişilerin profillerini inceledikten sonrasında söyleşi etmeye başlayabilirsin.

makromusic senin için en iyi halde tasarlandı. Zamanını en keyifli ve en eğlenceli şekilde geçirmeni istiyoruz.

İşte makromusic’te müzik eşin ile tanışmanın 3 yolu!

Anlık eşleşmeyi açarsan, makromusic’te seninle aynı anda aynı müziği dinleyen kişilerle seni eşleriz.

Profile Göre Eşleşmeyi açarsan, Spotifydaki müzik dinleme alışkanlıklarına bakılırsa, müzik zevkinin en uyduğu kişiyle seni eşleriz. İkiniz de en çok aynı sanatçıları, aynı şarkıları dinliyor olabilirsiniz, ikinizin de favori şarkısı, nadir bilinen gruplardan birinin olabilir ve böylece yeni bir dost edinip bitmek bilmeyen bir müzik sohbeti şansını yakalayabilirsin.

Keşfet sayfasında, makromusic içinde etken olarak müzik dinleyen kişilere erişebilirsin. Spotify hesabın premium ise, keşfetten istediğin bir müziği seçerek sende de aynı müziğin açılmasını sağlayabilir ve o müziği dinleyen kişiyle eşleşebilirsin.

Profilim sayfasından favori sanatçılarını, favori şarkılarını ve son dinlediğin şarkıları görebilirsin. Böylece eşleştiğin kişilerle ve arkadaşlarınla müzik zevkini kolayca paylaşabilirsin.
Eşleştiğin kişilerin profillerini inceleyerek, eşleşme oranınızı, ortak şarkılarınızı, ortak sanatçılarınızı ve neden eşleştiğinizi görebilirsin. Böylece eşleşmelerini en sağlıklı halde yönetebilirsin.

Sohbet sayfasında daha önce eşleştiğin kişilerle olan mesajlarına erişebilirsin.

makromusic for Spotify Apk download

Hmm hoşuna gitmeyen bi’şeyler mi var? Sohbet sayfasında mesajı sola çekerek ya da konferans ekranının sağ üst köşesinde bulunan üç noktaya basarak durumu bize bildirebilirsin. Senin için en iyi aksiyonu alacağımızdan güvenilir olabilirsin! Tek istediğimiz makromusic deneyimini en konforlu hale getirmek!
Gerçekten en doğru kişilerle tanışmanı istiyoruz. Makromusic eşleme algoritması her geçen gün daha da doğru sonuç veriyor. Senin de yardımına ihtiyacımız var! Bizimle iletişime geçerek görüş ve isteklerini kolayca bildirebilirsin. Dönütlerin bizim için oldukça kıymetli.

Arkadaşlarınla makromusic’i toplumsal medyada paylaşarak, büyümemize yardımcı olabilirsin. Desteklerin bizim için oldukça mühim.

makromusic kim tarafınca geliştiriliyor?
makromusic üniversiteli öğrencilerden oluşan, makronline kadrosu tarafından geliştiriliyor.
Ekibimiz ile alakalı detaylı bilgi için https://makronline.Com/ adresine bakabilirsin.

makromusic olarak hangi verilerini kullanırız?
makromusic’te müzik zevkini ve seni daha iyi eşleyebilmemizi sağlayacak ve makromusic deneyimini kolaylaştıracak verileri Spotify hesabından alırız. Spotify hesabını bağlanmak istemeyen kullanıcılar, ne yazık ki makromusic’i kullanamaz. Bu bağlamda, makromusic’i ilk indirdiğinde Spotify hesabın ile bağlanmanı isteriz.

Spotify hesabını bağladığında hangi verileri alırız?
Spotify hesap verilerini görüntüleme, Spotify etkinliğini görüntüleme ve senin adına Spotify’da eylemde bulunma. Detaylı malumat için https://makromusic.Com/SpotifyApi adresini ziyaret edebilirsin.

İstediğin zaman makromusic hesabını ve kayıtlı verilerini “Ayarlar” kısmından kolayca silebilirsin.

https://makromusic.Com/PrivacyPolicy adresinden gizlilik sözleşmemizi inceleyebilirsin.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları