Meet The Music for Spotify – Müzik ile eşleş Modlu Apk İndir 2022

1.7.0

APK indir
4.0/5 Oylar: 2,801
Boyut
43M
Sürüm
1.7.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com meetthemusicapp

Meet The Music for Spotify – Müzik ile eşleş Modlu Apk İndir 2022

Şu an dünyada milyonlarca insan müzik dinliyor. Peki seninle aynı anda aynı şarkıyı kimin dinlediğini asla merak ettin mi? Öyleyse ancak favori şarkını aç ve eş aramaya başla! Seninle aynı anda aynı şarkıyı dinleyen birisi olduğu anda eşleşip sohbete başlayacaksınız. Benzer müzik zevklerinin olduğu insanlarla daha iyi anlaşıp daha fazlaca ortak yönlerinin de olacağına inanıyorsan doğru yerdesin!

MEET THE MUSIC NEDİR?
Duygu ve düşüncelerini yansıtabildiğin en mühim iletişim araçlarından biri olan müzikle, yeni insanlarla tanışmanı bir yandan kolaylaştırırken öteki taraftan da eğlenceli hale getiriyoruz. Meet The Music ile istersen ruh eşini arayabilir istersen de bir şarkıdan fazlasını paylaşabileceğin yeni dostlar ile tanışabilirsin. Üstelik eşleştiğin kişi ile sohbete anonim başlayacaksın.

MEET THE MUSIC NASIL KULLANILIR?
Sadece müzik dinlemek ve dost edinmek mi? Kulağa çılgınca geliyor olabilir ancak Meet The Music’i kullanmak keyifli ve oldukça rahat: Tek yapman ihtiyaç duyulan Spotify hesabını uygulamaya bağlamak. Spotify’ı ücretli veya ücretsiz kullanman bizim için hiç önemli değil. Meet The Music ile Spotify ücretsiz kullanarak da rahat bir biçimde yeni insanlarla tanışabilir ve söyleşi edebilirsin.

Spotify’dan bir şarkı dinlemeye başlayıp Meet The Music ile eş aramaya başlayabilirsin. Eş aramaya başladıktan sonra uygulamayı arka planda da kullanmaya devam edebilirsin. Senin için kurduğumuz sistem sayesinde eşleştiğin şahıs ile anonim sohbete başlayacaksınız. İkiniz de onaylarsanız profilleriniz birbirinize açılacak. Anonim sohbet ile sen istemediğin sürece kimse profil fotoğrafını ve ismini dahi bilemeyecek. Müzik ve anonimlik ilk kez bir arkadaşlık uygulamasında birleşti! Burada ön yargılar yok. Sadece müzik ve duygular var!

Eğer hangi şarkıyı dinleyeceğin mevzusunda kararsız kalırsan Keşfet’e göz atabilirsin. Keşfet’te uygulamada o anda dinlenilen şarkıları senin için sıralıyor olacağız. Hemen şarkını aç ve eşleşmeye başla!

Spotify’dan anlık dinlediğin şarkı bilgisini ve profilini kurmak için lüzumlu favori şarkıların, sanatçıların ve türlerin gibi müzik bilgilerini alıyoruz.

Meet The Music for Spotify – Müzik ile eşleş Apk indir

Keşfette şarkı dinleyip eş arayan kişileri yaşlarına ve konumlarına gore sıralayabilirsin. Keşfetteki şarkıları kaç bireyin dinlediğini görebilir ve şarkıları türlerine gore filtreleyebilirsin. Ek olarak profilinde bulunan son dinlediğin şarkıları eşlerinden gizleyebilirsin. Böylece eşleşme deneyimini kişiselleştirebilirsin. Bulunduğun şehirde seninle aynı şarkıları dinleyen insanları keşfetmek ayrı bir coşku verici değil mi?

MEET THE MUSIC NEDEN DİĞER ARKADAŞLIK UYGULAMALARINDAN FARKLI?
Benzer flört uygulamalarından, fotoğrafları sağa sola kaydırmaktan, reel olmayan hesaplardan ve doğrudan dış görünüş ile süregelen samimi olmayan tanışmalardan sıkıldığını biliyoruz.
-Sadece müzik dinleyerek rahat bir biçimde dost edinebilir ve yeni insanlarla tanışabilirsin.
-Eşleştikten sonrasında sohbete anonim olarak başlayacaksınız. Sen istemediğin sürece adını yada fotoğrafını kimse göremeyecek. Anonimlik sen istediğin vakit kalkacak. Senin güvende hissetmen bizim için her şeyden kıymetli.
-Sürekli canlı bir halde şarkı dinleyen diğer insanlar seni bekliyor olacak. Böylelikle yeni insanlarla tanışırken düzmece veya kullanılmayan bir hesapla asla karşılaşmayacaksın.
-Uygulamaya giriş yaptığın anda Chat kısmında Meet The Music hesabımız ile seni bekliyor olacağız. Ne zaman istersen bizlere yazabilir, öneri verebilir ve hatta bizimle de dertleşebilirsin.

Bugüne kadar arkadaşların sana şarkılar önerdi. Meet The Music ile artık şarkılar sana dost önerecek. Müzikle kal!

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları