Meetsgrm – Arkadaş Ara Bul Tanış Hileli full Apk 2022

3.0.0

APK indir
3.6/5 Oylar: 8,344
Boyut
44M
Sürüm
3.0.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com sasuke meetsgram

Meetsgrm – Arkadaş Ara Bul Tanış Hileli full Apk 2022

Meetsgrm, yeni nesil popüler arkadaşlık uygulaması. Eşleş ve mükemmel uyum ile yaşamına eğlence kat. Meetsgrm, arkadaşlık köprüsü oluşturmak mevzusunda emin bir dosttan ayrımsız! Hadi şimdi uygulamayı indirip fazlaca basit bir halde profil oluşturmak ve ilgi alanlarına bakılırsa eşleştirilen insanlarla etkileşime geç!

Çekingen misin? Dert etme, meetsgrm ile özgürsün. Yalnızca eşleştiğin ve karşılıklı etkileşime geçtiğin kişilerle konuşabilirsin. Reddedilmek yok!

meetsgrm sana mükemmel bir arkadaşlık deneyimi sunuyor. Çevrendeki insanları keşfederek ilgilendiklerine etkileşim gönderebilir, karşılıklı etkileşimin peşinden söyleşi etmeye başlayabilirsin. Eğer ilişkinizi reel hayata taşımak isterseniz, tek yapmanız ihtiyaç duyulan gün belirlemek!

Meetsgrm, parasız indirebileceğin bir uygulamadır.

Meetsgrm Nasıl Kullanılır?

Sen de derhal fark edeceksin; Giriş yaptıktan sonra kısmet çarkını çevirerek kısmetini aramaya başlayabilirsin!

Ekrana gelecek olan doğrulanmış üye fotoğraflarına etkileşimleri gönderebilirsin. Kimleri beğendiğini unutmaman için sadece senin görebileceğin halde saklanır.

Eğer görüşmek istediğin birisiyle hisleriniz karşılıklıysa, eşleşmeler sekmesinden bunu görebilirsin.

Meetsgrm – Arkadaş Ara Bul Tanış Apk Full

Seninle kimlerin ilgilendiğini öğrenmek istemez misin?
Profil bilgilerini istediğin vakit güncelleyebilir, bildirimleri etken ederek eşleşmelerinden anında haberdar olabilirsin.

meetsgrm Neler Vaat Ediyor?

Kadın üyelerimiz için ücretsiz VIP üyelik!

Güven, eğer olmazsa olmaz. Meetsgrm ile paylaştığın bilgiler, profilinde görünenler haricinde hiç bir biçimde kullanıcılarla paylaşılmaz.

Özel mesajları başkaları tarafından görüntülenemez ve paylaşılamaz.

Daha sosyal, daha girişken ve daha geniş bir çevre edinmeni sağlar.

Yakınındaki potansiyel eşleşmeleri uzaklıklarıyla birlikte göstermek ve en doğru eşleştirme için çalışır.

Oldukça keyifli vakitler geçirebileceğiniz arkadaş ortamları yaratma, romantik, sevinçli, sıcak ilişkiler kurma açısından meetsgrm oldukca değişik bir edinim sunuyor. Tamamen kendinizin seçtiği, zorunluluğa dayanmayan, sınır tanımayan ilişkiler!

Çevrendeki insanlarla oturduğun yerden tanışma, iletişime geçme ve reel hayatta ilişki kurma şansı! Yani arkadaş edinmek, yeni bir ilişkiye başlamak için zaman harcayıp enerji tüketmene gerek yok!

Arkadaşlık Uygulamasının Ötesi

meetsgrm, alelade bir arkadaşlık uygulaması değildir; hayatınızda yepyeni bir sayfa açmanızı sağlayacak, arzu ettiğiniz vakit kalıcı ilişkiler edinebileceğiniz bir toplumsal ortamdır. Yalnızca sayfanda önerilen kişilere değil, arama yaparak tüm kullanıcılara etkileşim gönderebilir, onların da sana etkileşim göndermesiyle beraber yepyeni bir ilişkiye yelken açabilirsin.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları