Minecraft apk indir 2022

Güncellendi
2 Kas 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com mojang minecraftpe

Minecraft apk indir 2022

Sonsuz dünyaları keşfedin ve en basit evlerden en büyük kalelere kadar her şeyi inşa edin. Sınırsız kaynaklarla yaratıcı modunda oynayın yada hayatta kalma modunda dünyanın derinliklerine kadar kazarken tehlikeli yaratıkları savuşturmak için tabanca ve zırh yapın. Mobil cihazlar yada Windows 10da talep eder tek başınıza ister arkadaşlarınızla yaratın, keşfedin ve hayatta kalın.

OYUNUNUZU GENİŞLETİN:
Market – Marketteki en yeni topluluk eserlerini keşfedin! Sevdiğiniz oluşturucuların eşi olmayan harita, dış görünüş ve doku paketlerini alın.

Eğik çizgi komutları – Oyunda ince ayarlar yapın: Hediyeler verebilir, yaratıkları çağırabilir, günün saatini değiştirebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Eklentiler – Ücretsiz Eklentilerle deneyiminizi daha da kişiselleştirin! Teknolojiye eğilimliyseniz, yeni kaynak paketleri oluşturmak için oyundaki veri temelli davranışları değiştirebilirsiniz.

ÇOK OYUNCULU
Realms – Sizin için barındırdığımız kendi özel sunucunuz Realms üstünde, platformlar içinde arzu ettiğiniz zaman ve arzu ettiğiniz yerde 10 arkadaşa kadar beraber oynayın.

Minecraft Apk indir

Çok oyunculu – Ücretsiz bir çevrimiçi Xbox Live hesabı ile 4 arkadaşa kadar beraber oynayın.
Sunucular – Ücretsiz, büyük, oldukça oyunculu sunuculara katılın ve binlerce oyuncu ile beraber oynayın! Topluluğun yönetimindeki dev dünyaları keşfedin, benzersiz mini oyunlarda yarışın ve yeni arkadaşlarla dolu lobilerde sosyalleşin.

DESTEK: https:///www.Minecraft.Net/help
DAHA FAZLA BİLGİ: https:///www.Minecraft.Net/

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları