Mobile Legends Bang Bang ücretsiz Apk indir 2022

4.1/5 Oylar: 30,346,452

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com mobile legends

Mobile Legends Bang Bang ücretsiz Apk indir 2022

Gerçek insan rakiplere karşı yepyeni bir 5v5 MOBA heyecanına arkadaşlarınla beraber ortak ol! Favori kahramanını seç ve arkadaşlarınla birlikte mükemmel takımını oluştur. 10 saniyelik eşleşmeler ve 10 dakikalık savaşlarla takımını zirveye taşı. Bilgisayardaki MOBA ve aksiyon oyunlarındaki koridorlar, ormancılık, kule saldırıları, ekip savaşları benzer biçimde bütün her şey parmaklarının ucunda! Mobil E-sporda kendini burada geliştir!

Mobile Legends: Bang Bang, tam aradığın bir mobil MOBA oyunu. Takımını oluştur ve düşmanları cenk alanına gömerek nihai zafere ulaş!

En yeni mobil MOBA eğlencesi seni bekliyor!

Özellikler:

1. Klasik MOBA Haritaları amp; 5v5 Savaşlar
Gerçek rakiplere karşı reel zamanlı 5v5 savaşlar. Düşmanın kulesini yıkmak için 3 koridorda mücadeleni ver! 4 adet orman bölgesi, 18 adet müdafaa kulesi ve efsanevi 2 Vahşi Boss. Klasik MOBA haritalarının yenilenmiş hali burada!

2. Takım Çalışması ve Strateji
Hasarları savuştur, hasım üzerinde test etkileri uygula ve takım arkadaşlarına HP bas! Tank, Savaşçı, Büyücü, Nişancı, Suikastçı ve Destek kahramanlarından birini seçerek takımını oluştur ve zafer için cenk. Her geçen gün oyuna eklenen onlarca kahraman ve yüzlercesi arasından favorini bul!

3. Adil Savaşlarla Takımını Zafere Taşı
Klasik MOBAlarda olduğu şeklinde herhangi bir ücret ödemeden oyna! Bu adil ve dengeli platformdaki yoğun rekabeti kazanmak için ihtiyacın olan tek şey beceri ve strateji! Quot;Kazanmak için Ödequot; yerine quot;Kazanmak için Oynaquot;.

4. Basit Kontroller amp; Kolay Ustalaşma
Soldaki sanal bir joystick ve sağdaki yetenek tuşları ile bir usta olmak için ihtiyacın olan tek şey 2 parmak! Oto kilitleme ve hedef belirleme ile bir mobilde oynayabileceğin en kolay MOBA deneyiminin keyfini menfaat! Basit kontroller ile savaşın heyecanını doruklarda yaşa!

5.

Mobile Legends: Bang Bang Apk Full indir

Oyunlar uzadıkça savaşların şiddeti de artar. Kolayca minyon kesme ve süratle ekipman satın alma deneyimi ancak burada! Herhangi bir yerde, herhangi bir alanda ve herhangi bir zamanda destansı mobil MOBA deneyimi yalnızca bir cep telefonu uzağında!

6. Akıllı Çevrimdışı Yapay Zeka Yardımı
Çoğu MOBAda internet kesilmesi, takım arkadaşlarınızı yarı yolda bırakmak anlama gelir. Ancak Mobile Legends: Bang Bangdeki stabil ağ yardımıyla bağlantın kopsa bile saniyeler içerisinde geri bağlanıp muharebeye kaldığın yerden devam edebilirsin! Çevrimdışı kalındığı o zaman boyunca 5v4 durumunun önüne geçmek için akıllı yapay zekamız takımına eşlik edecek!

ÖNEMLİ NOT: Mobile Legends: Bang Bangi indirmesi ve oynaması tamamen parasızdır, fakat birtakım oyun eşyaları gerçek para ile satın alınabilir. Eğer bu özelliği kullanmak istemiyorsanız, Google Play uygulama mağazasındaki ayarlar kısmından satın alımlar için şifre koruması ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, Hizmet Kullanım Şartlarımız ve Gizlilik Politikamız gereğince Mobile Legends: Bang Bangi indirebilmek veya oynayabilmek için 12 yaşınızı doldurmuş olmanız gerekmektedir.

Bize Ulaş
Oyun sırasında karşılaşabileceğin her türlü problemde sana yardımcı olması suretiyle oyundaki [Müşteri Hizmetleri] butonu üzerinden bizimle iletişime geçebilirsin. Ayrıca bizi sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsin. Mobile Legends: Bang Bang hakkındaki bütün düşüncelerinizi ve önerilerinizi memnuniyetle karşılıyoruz:

Müşteri Hizmetleri E-postası: mobilelegendsgame@moonton.Com
Instagram: @mobilelegendsgamestr
YouTube: https://www.Youtube.Com/c/MobileLegendsBangBangTürkiye5v5MOBA

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları