Modlu Bilgelik Online Kelime Bulma Oyunu Apk indir 2022

6.8

APK indir
3.8/5 Oylar: 4,377
Boyut
85M
Sürüm
6.8
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com busegame bilgelik

Modlu Bilgelik Online Kelime Bulma Oyunu Apk indir 2022

Hem bil, hem eğlen bununla birlikte kazan!

Bilgine ve yaratıcı gücüne inanıyorsan bu oyun tam sana bakılırsa! Hem eğlendiğin, hem de kazandığın Bilgelik oyunu tüm heyecanıyla seni bekliyor.

Birbirinden değişik özellik ve içerikleri bulunan Bilgelik Kelime Oyununda 3 bölüm yer ediniyor;

1- Oyna Bölümü: Gerçek kullanıcılar ile karşılaşıp canlı olarak birbirinizle oyun oynayabilirsiniz. 120 saniyelik müsabaka ile süratli ve dikkatli olan oyunu kazanır. Oyun içerisinde öne geçmek için quot;İpucuquot; ve quot;2x Puanquot; jokerleri kullanabilir, ‘Yakma’ ve ‘Dondurma’ gibi özelliklerle rakibinin önüne geçmek için farklı stratejiler uygulayabilirsin. Oynadığın rakip ile rövanş yapmak istersen, yine oyna butonuna basarak ona yine oyun talebi gönderebilir ve meydan okuyabilirsin. Bu talebin kabul görürse rövanş oyunu başlayacaktır.

2- Tekli Oyuncu Bölümü: Bu bölümü oynamak için web bağlantısı gerekmez. Kolaydan başlayarak zora doğru bir yapı ile bölümler kurgulanmıştır. Kendi kategorisinde en fazla bölümü içeren Bilgelik kelime oyununun bu bölümlerini isteğinize gore 1, 2 yada 3 yıldızlı olacak şekillerde geçebilirsin.

Bilgelik Online Kelime Bulma Oyunu apk oyun

Türkiye’nin güzide illeri arasında gezeceksin. Ayrıca illerimize ilişkin birtakım minik ve keyifli bilgilerde oyunda seni bekliyor olacak.

3- Arkadaşlarınla Oyna Bölümü: 2,3 veya 4 kişiye kadar oyuncu ile aynı anda oynamayı destekleyen bu kısımda, dilediğiniz halde oyun grupları kurabilirsiniz. Bu bölümde oyun oynayabilmek için bir şahıs oda kurması ve daha ondan sonra verilen 4 haneli oda kodunu oyunu oynamak istediği kişilerle paylaşması ve odaya davet etmesi yeterli olacaktır.

Oyun oynayarak Bilgelik Parası(BP) toplayarak oyun içerisinden hediyeler alabilirsiniz 🙂

Oyunu geliştirmeye devam edeceğiz. İstek, öneri ve hata varsa clickgamestudio@outlook.Com mail adresine veya @clickgamestudio instagram hesabına gönderebilirsiniz. Anında dönüş yapacağımıza söz veriyoruz 🙂

Herkese iyi eğlenceler 🙂

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları