Modlu Bitget – Kripto Al ve Sat Apk indir 2022

Güncellendi
15 Haz 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com bitget

Modlu Bitget – Kripto Al ve Sat Apk indir 2022

Bitget, spot, türevler ve copy trade sağlayan dünyanın önde en gelen kripto türevleri copy trade platformlarından biridir. Bitgette, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Litecoin (LTC) benzer biçimde en iyi kripto para birimleri de dahil olmak üzere yüzlerce kripto para birimi işlemi yapabilirsiniz. Çeşitli sözleşme ürünlerini keşfedin: USDT-Marjlı sözleşmeler ve Ters sözleşmeler.

Kolayca Kripto Satın Alın ve İşlem Yapın
Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Polkadot (DOT), Bitcoin Cash (BCH), Tron (TRX), USDT, vb. Benzer biçimde kripto ve dijital varlıkları satın alın ve muamele yapın. En sevdiğiniz kriptoyu banka ve kredi kartı ile satın alabilirsiniz.

Tek Tıkla Copy Trade
Portföyünüzü seçkin traderların pozisyonlarıyla tek bir tıklamayla senkronize edin. Sizi yüksek kazançlara yönlendirmek için tercihinize gore 13.000 den fazla seçkin trader arasından seçim yapın.

Profesyonel Traderların Seçimi
35’den fazla popüler kripto para birimiyle ters sözleşmeler ve USDT-Marjlı sözleşmeler benzer biçimde muhtelif tecim ürünlerini destekliyoruz.

Coin Marjlı Vadeli İşlemler
Çapraz para birimi işlemleri için marj olarak bir yada daha fazla para birimini destekliyoruz. Herhangi bir para birimini birden fazla işlem paritesi için marj olarak kullanabilir, sizi swap yapma zahmetinden kurtararır, net değer kaybını azaltır ve riskten korunma için harika bir alternatif sunabilirsiniz.

Launchpad
Launchpad, Bitget tarafından proje ve airdrop başlatmak için tanıtılan yeni bir platformdur. Kullanıcılar, öne çıkan proje token ödüllerini kazanmak için mevcudiyet tutarak veya al-sat yaparak katılabilir.

Sağlam Güvenlik Sistemi
Varlıklarınızın güvenliğini sağlamak en büyük önceliğimizdir.

Bitget – Kripto Al ve Sat Apk Full download

Varlıklarınızın bizimle güvende olacağından güvenli olabilirsiniz.

Desteklenen Kripto Para Birimleri:
Bitcoin (BTC), Ethereum (ETC), Litecoin (LTC), Polkadot (DOT), Bitcoin Cash (BCH), Shiba Inu (SHIB), Dogecoin (DOGE), Tron (TRX), Uniswap (UNI) ), Ripple (XRP), Polygon (MATIC), Filecoin (FIL) ve daha birçok kripto para birimi.

Önceden muamele deneyimi olmayan yeni başlayan kullancılara Copy Trade işlevini kullanmanızı öneririz. Profesyoneller için, ihtiyacınız olan şeyleri karşılamak için daha güçlü tecim araçlarına haiz bir API başlattık.

7/24 Müşteri Hizmetleri
Kripto para deneyiminizi geliştirmeye destek olmak için buradayız.
Sorularınızın bereketli ve dikkatli bir biçimde ele alındığından güvenli olabilirsiniz. İşlemler esnasında herhangi bir yardıma gereksinim duyarsanız, bizimle support@bitget.Com adresinden iletişime geçebilirsiniz. Destek ekibimiz en kısa sürede size dönüş yapmış olacaktır. Platformumuzu yada alakalı konuları iyileştirme mevzusunda her türlü geri bildirime açığız.

Açıklama:
Her türlü yatırım, yatırılan miktarın tamamını yitirme riski de dahil olmak üzere risk taşır. Bu tür etkinlikler hepimiz için müsait olmayabilir.

Bu bir yurt dışı yatırımıdır. Yurtdışı yatırımlar ek finansal, düzenleyici ve yasal riskler taşıdığından, yatırımcılara önceden yatırımla alakalı gerekli kontrolleri ve araştırmaları yapmaları tavsiye edilir.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları