Modlu Bybit Kripto İşlem Platformu Apk indir 2022

Güncellendi
17 Haz 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com bybit app

Modlu Bybit Kripto İşlem Platformu Apk indir 2022

Bybit, en hızlı büyüyen en büyük kripto alım-satım borsalarından bir tanesidir. Yatırımcılar; Bitcoin, Ether ve diğerleriyle spotta yada Uzun Vadeli Ters, Uzun Vadeli USDT ve Ters Vadeli İşlemler sözleşmeleri benzer biçimde çeşitli kontrat türlerinde işlem yapabilirler.

Uygulamayı niçin indirmelisiniz?

Zahmetsiz ve rahat kripto alımı
Kredi kartı, banka kartı ve banka transferleri üzerinden sadece birkaç tıklama ile kolayca Bitcoin, Ether ve diğer kripto para birimlerini itibari para kullanarak alabilirsiniz.

Sorunsuz kullanıcı deneyimi için optimize edildi
Geliştirilmiş giriş yapma protokelleri ve basit anlaşılır sayfaları ile Bybit uygulaması kullanıcıların en iyi deneyimi yaşaması için geliştirildi. Takılmalara ve anlaşılması zor kullanıcı arayüzlerine hoşçakal deyin.

Fırsatları kaçırmayın ve her yerden muamele yapın
Sürekli aktüel olan fiyat bildirimleriyle piyasada olan bitenleri kaçırmayın ve arzu ettiğiniz zaman ve dilediğiniz yerden işlem yapın.

Güvenilir koruma
Kripto paralarınızın ve fonlarınızın koruma altında olduğu için emin oluyoruz ve üst seviye hesap verebilirlik ile şeffaflık için yatırdığınız bütün varlıkları kendi işletme bütçemizden ayrı tutuyoruz.

İşlem yaptığınız portföyü çeşitlendirin
İster spot işlemler yapıyor olun, dilerseniz türev işlemler. Hizmet vermeye hazırız. Bitcoin, Ether, Polygon ve favori kripto para birimleriyle spotta veya öteki çeşitli uzun vadeli sözleşmelerde muamele yapın.

Bybit: Kripto İşlem Platformu Apk download

İşlemleriniz her vakit kontrolünüz altında
Saniyede 100.000 işleme (TPS) kadar işleyebilme kapasitemizle işlemlerinizin her an gerçekleşmesini sağlamak için 7 gün 24 saat buradayız. Bybit uygulamasıyla istediğiniz yerden muamele meydana getirmeye başlayın.

Kâr Alma/Zarar Durdurma (TP/SL) ile güvenle muamele yapın
Bybit uygulaması, gelişmiş çıkış pozisyonu yöntemleriyle kripto işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlar. Limit ve piyasa emirlerini verirken tek dokunuşla Kâr Alma/Zarar Durdurma ayarı yapmanız ehil.

Bybit deneyiminizi tercihlerinize müsait olacak biçimde kişiselleştirin
Piyasa ile alakalı bir bakışta bilgi almanız için tasarlanan piyasa izleme widget’ı ile devamlı tetikte olun. Her işleminizi dikkatle izlemek için widget’ın kişiselleştirilebilme esnekliğinden yararlanın.

Her zaman yanınızdayız
Birçok dilde hizmet veren müşteri destek ekibimiz, size en iyi alım satım deneyimini sunmak için tüm sorularınıza cevap vermek suretiyle 7 gün 24 saat hazır bekliyor.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları