Modlu Candy Crush Jelly Saga Apk indir 2022

2.85.9

APK indir
4.3/5 Oylar: 1,727,943
Boyut
83M
Sürüm
2.85.9
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com king candycrushjellysaga

Modlu Candy Crush Jelly Saga Apk indir 2022

Ortaya kıpır kıpır, titrek, Jelly Queen adında yeni bir oyuncu çıktı ve kendisi Candy Crush Jelly Saga oyununda sana meydan okuyor! Favori hamlelerin her her neyse, kudretli Jelly Queenle boy ölçüşecek kadar Jöleli olsa iyi olur.

Durmadan sürülen bir oyun! Jelly Queenli yeni Candy Crush Jelly Saga, neşeli yeni oyun modlarıyla, özellikleriyle ve patron savaşlarıyla dolu! Jenny olarak oynayıp Jöleli hamlelerini göster ve titrek Jelly Queene karşı sırasıyla Şeker eşleştir. Her tatlı hamle, biraz daha çok Jöle sürecek ve kim en fazlaca sürerse seviyeyi kazanan o olacak!

Candy Krallığında muhteşem yeni Şekerler, yeni harika bir güçlendirici ve rüya gibi bir ağaç tepesi dünyası da keşfedilmeyi bekliyor!

Kraliyet Şampiyonası, Candy Crush Jelly Sagadaki yeni VS Modudur. Oyuncular, süratli tempolu oyun turlarında gerçek zamanlı olarak 1e 1 rekabet eder! Bir galibiyet serisi tamamlayarak ve liderlik panosunun üst yarısında bitirerek büyük bir armağan paketi kazan. Sıralaman ne kadar yüksek olursa ödülün de o denli büyük olur! Başarabilir misin?

Bu keyifli Sagayı tek başına veya en yüksek puanı kimin alacağını görmek için arkadaşlarınla oyna!

Candy Crush Jelly Saga, oynaması tamamen parasız bir oyundur fakat ek hamle veya can benzer biçimde oyun içi öğeler satın almaya yarayan oyun içi para birimi için gerçek para ile ödeme yapılmalıdır.

Ödeme hususi durumunu, cihazının ayarlarından uygulama içi satın alımları dönem dışı bırakarak kapatabilirsin.

Candy Crush Jelly Saganın özellikleri:

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları