Modlu Car Mechanic Simulator 21 Apk indir 2022

2.1.39

APK indir
4.4/5 Oylar: 596,614
Boyut
453M
Sürüm
2.1.39
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com playway cms2017

Modlu Car Mechanic Simulator 21 Apk indir 2022

Özel Oto Kaporta Mağazanızda en iyi araba tamircisi olun!

Araba tuning, tamir, inşaat, drift oyunları oynuyor musunuz? Arabaları sever misin? Simülatörleri sever misin? Oto mekaniği ile ilgileniyor musunuz? Mekanik sorunları gidermeyi ve onarmayı seviyor musunuz? Otomotiv motorları ve nasıl çalıştıkları ile ilgileniyor musunuz? Cevabınız “EVET” ise doğru yerdesiniz. Car Mechanic Simulator 21 tam size nazaran bir oyun.

Eski ahırlarda veya siparişler aracılığıyla ikonik otomobilleri bulun. Motoru, frenleri, egzozu, şanzımanı ve süspansiyonu onarın. Arabayı bir pistte kontrol edin. Kiri ve pası temizleyin, dolguyu koyun ve arabayı yine boyayın.
Restore edilmiş arabaları satın ve en iyi tamirci olun! Arabaları pezevenk edin.

️ Desteklenen diller: İngilizce Lehçe, Rusça, Çince, Japonca, Korece, Türkçe, Portekizce, İspanyolca, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Arapça
️ Farklı entresan siparişler
️ Araba parçalarının demontajı ve montajı. Kırık parçaları çıkarın ve yenileriyle değiştirin.

Car Mechanic Simulator 21 Apk Full indir

– YENİ oyun modu: Siparişleri onarın. Şu andan itibaren her gün sizi bekleyen 3 satın alan onarım işi var. Aracı test pistinde test etmek ve neyin onarım edilmesi gerektiğini kontrol etmek için 24 saatiniz var. Onarım işini o zaman tamamlayın ve sizi bekleyen bir armağan olacak.
– Artık her arabayı kontrol pistinde sürerek test edebilirsiniz. Sürüş modeli, arabanın muhtelif deforme türlerini hesaba katar.
️ Tamir edilmeyi bekleyen 45 yeni araba: Haltbar Swing, Onyx 428, Miraco Chicara, Deaton Immersa, Darter Razor, Miraco Togo, Burneu Y14, Motor B88, Maxim Sphera, Elenos Phoenix, Onyx G-200, Mototare Voyage, Onyx Agra, Calette Aceros, Calette Santiago, Calette Marina, Darter 4×4, Calette Upcarry, Super Onyx, Power H, Nano S-140, Elanos Tuan, Vagner 712, Onyx Electra, Onyx Roadtamer, Exuss Prince, Ursa Veteris, Ursa MX, Rino M, Rino S, Sakura Ventus, Onyx Arbor, Royal MX, Onyx Eval, Mayen Fam, Onyx Magna, Ribssan Cirok, Katagiri X20, Sakura YR, Emixia Z, Miraci XS, Oxyxen, Katagiri Aiomx, Super Celer, Arinusz GT ️ Yeni kartlar ️ Ekstra içerikli premium mağazanın kilidini aç ️ Açılacak yeni başarılar

Harika bir araba tuning, zamanınızı keyifli hale getirecek ve can sıkıntısını öldürecek bir restorasyon oyunu arıyorsanız, Car Mechanic Simulator 21i indirin.

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları