Modlu Demon Warrior Premium Apk indir 2022

Güncellendi
15 Tem 2019
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com ffs demon warrior premium

Modlu Demon Warrior Premium Apk indir 2022

Demon Warrior Premium size şunları sunar:
– Angel Petin kilidini aç.
– Ücretsiz 200 mücevher.
– Ücretsiz 15.000 altın.
– Geçiş reklamı yok.

Efsanevi gölge savaşı hazır! Demon Warrior, sizi kötülüklerle ve Karanlık Ejderhalarla dolu karanlığın krallığına çayır ediyor. Krallığı ölümcül ejderhalardan ve kötülüklerden kurtarma gücüne sahipsiniz. Krallığa zafer ışığı getirmek için kuvvetli silahlar ve zırhlar kullanın. Oyun, güçlü karanlık gölge karakterleri ve büyüleyici ses efektleri için coşku verici karanlık grafiklerle tasarlanmış bir rpg çöp adam gölge oyunudur. Efsanevi görevleri keşfedin ve iblisi yenmek ve krallığa özgürlük getirmek için sonuna kadar savaşın.

Demon Warrior, 100den fazla hiyerarşi ve ilgi çekici cenk ligleri ile çevrimdışı bir aksiyon oyunudur. Oyunu oynayın ve çöp erkek ninja suikastçı kılıcınızı ve zırhlarınızı yükseltmek için kuvvetli silahlar ve mücevherler toplayın. Demon Warrior en sıkıntılı aksiyon oyunudur. Samuray kılıçlarınız, ninja kılıcınız, çekiciniz, yayı ve birçok güçlü silahınızla yırtıcı canavarlara ve ölümcül ejderhalara karşı savaşın. Oyun bütün ninja savaşçıları için mükemmeldir. Öldürmek veya ölmek için bir harp.

Demon Warrior Premium apk oyun

Heyecan verici gölge aksiyon rpg oyunu çevrimdışı ve her zaman oynanabilir. Canavarlara ve reel zamanlı rakiplere karşı en ölümcül savaş ligleri için harp alanına atlayın. Odaklanın ve diyabeti yenmek için mükemmel silahları kaçırmayın. Efsanevi bir kahraman olmak ve krallığı karanlıktan kurtarmak için tek şansınız bu. Ölümcül can alıcıları yenerken heyecan verici efsanevi görevlerin kilidini açın. Dövüş becerilerinizi giyinin ve çöp erkek gölgesinin savaşçısı olun!

OYUN ÖZELLİKLERİ
– Heyecan verici hack amp; slash aksiyon RPG çevrimdışı oyununu oynayın
– Kolay kontrol hardcore ve ragdoll fiziği için yan kaydırma eylemi
– Çöp Adam gölge karakterleri için güzel gölge oyunu grafikleri ve fazlaca sayıda hack n slash ve zindan taraması ile mükemmel bir oyun
– Seçilecek birden fazla silah – samuray kılıcı, ninja bıçağı, personel, çekiç, yay ve çok daha fazlası.
– 100den fazla aşama, muharebede birçok canavar ve şeytanlar donanması ile savaşın.
– Her silahın benzersiz bir beceriye/özelliğe haiz olduğu silahları toplayın
– PVP ve Arena modu
– Diğer oyuncularla savaşın
Demon Warrior oyununu indirin ve efsanevi harp oyunlarının keyfini çıkarın. Bulunduğunuz yerden bağımsız olarak ne ara sıra bulursanız oyunu oynayın.

Demon Warrior oyununu sizin için daha iyi ve daha keyifli hale getirmek için sürekli çalışıyoruz. Devam etmek için devamlı yardımınıza ihtiyacımız var. Sorularınız/önerileriniz/sorunlarınız için veya sadece slm demek istiyorsanız lütfen bizlere e-posta göndermekten çekinmeyin. Sizden haber almak isteriz. Demon Warrior oyununun herhangi bir özelliğini beğendiyseniz, bizi oyun mağazasında derecelendirmeyi unutmayın.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları