Modlu FarmVille 3 – Hayvan Sevgisi Apk indir 2022

1.15.23853

APK indir
4.3/5 Oylar: 92,223
Boyut
188M
Sürüm
1.15.23853
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com zynga farmville3

Modlu FarmVille 3 – Hayvan Sevgisi Apk indir 2022

Çiftleştirerek ve gelişen bir çiftlik inşa ederek kendi hayvan çiftliğini kur! Çiftliği kendin kur, hangi hayvanları büyütüp çiftleştireceğine kendin karar ver. Hangi hayvan habitatlarını yenileyeceğine ve çiftliğini nereye genişleteceğine sen karar ver. Çiftleştirme ve çiftçilik için köydeki en büyük ve en etkileyici hayvan çiftliğini oluşturmak sana bağlı. Zynganın görkemli çiftlik ve hasat oyunlarının sonuncusunun keyfini menfaat!

• Alpakalar şeklinde özel cinsler dahil yüzlerce cins arasından istediğini seçerek kendi hayvan koleksiyonunu oluştururken bu hasat oyununda usta bir çiftçi ol. Her hayvan cinsi, süt, yumurta yahut yün gibi satabileceğin, takas edebileceğin veya siparişleri tamamlamak için kullanabileceğin ve çiftlik ekinlerini her gün geliştirebileceğin benzeri olmayan bir çiftlik ürünü verir. Bu çiftlik ürünleri eyer, kaymak, pastırma, mantar, koyun sütü, kaliteli tüy, at kılı veya bufalo sütü arasından herhangi biri olabilir!

• Yavru hayvanları yetiştirmek için hayvanlarını eşleştirip çiftleştir ve Steinbacher Kazı, Emu, Tudanca İneği, Mavi Tavus Kuşu, Amerikan Gine Domuzu, Bourbon Hindisi veya Al Amerikan Papağanı gibi yeni cinsleri keşfet! Bu ücretsiz çiftçilik oyununda her yeni cins, çiftliğimin büyümesine yardımcı olacak ender çiftlik ürünleri üretir!

• Embden Kazı, Kısa Boynuzlu İnek, Kahverengi Alpaka, Alevli Lama, Kirpi, Kızıl Sincap ve Benekli Amerikan Atı dâhil tüm favori ve egzotik hayvanlarını yetiştir!

• Yüzlerce benzeri olmayan dekorasyon, inşa tarzı, çiftlik yardımcısı giysileriyle ve senin, Çiftlik Yardımcıların ve yavru hayvanların tadını çıkarabileceği diğer şeylerle aile çiftlik evini özelleştir ve tasarla. Maceranı özelleştirmek tamamen sana kalmış!

• Çiftliğini geliştirmek için hava durumunu kullan. Bu hasat oyununda harika bir çiftlik havası için hava durumuna bakarak sıhhatli saman, ekin ve başka şeylerin hasadını planla.

• Ekmek, Havuçlu Turta, Elmalı Turta, Mantarlı Pizza, Ton Balığı Güveci, Deniz Mahsullü İspanyol Pilavı ve oldukca daha fazlası da dâhil olmak suretiyle kendi hamur harcı işi ürünlerini yap!

• Bu ücretsiz çiftçilik oyununda ağır işler icra eden odunculardan yetenekli aşçılara, çiftlik evinde sana destek olması için uzmanlaşmış Çiftlik Yardımcılarından bir ekip kur. Yeni yetenekler ile tariflerin kilidini açmak ve onların çiftçilik becerilerini geliştirmek için onların seviyesini yükselt.

• Bozayı, Kutup Ayısı, Penguen, Kızıl Kanguru, Kutup Tilkisi, Fennec Tilkisi, Kızıl Tilki, Kızıl Panda, Gri Kurt, Siyah Kurt, Bataklık Kaplumbağası, Siyah Bataklık Kaplumbağası, Kahverengi Kanguru, Kokarca, Tibet Çöl Tilkisi, Makaroni Pengueni, Timsah Kapan Kaplumbağası ve Fil şeklinde egzotik cinslerle dünyanı genişlet!

• Bu ücretsiz çiftlik oyununda ilerlemene yardımcı olması için bir Kooperatife katılarak hususi etkinlikler tamamla ve yeni çiftlik hayvanlarının ve hususi öğelerin kilidini aç.

Bu ücretsiz çiftçi oyununda eşi olmayan yavru hayvanlardan oluşan bir hayvan çiftliği kur.

FarmVille 3 – Hayvan Sevgisi Apk download

• Bu uygulamanın kullanması, Zynga Hizmet Şartlarına tabidir. Bu Şartlar, aşağıdaki alandaki Lisans Sözleşmesinde ve http://m.Zynga.Com/legal/terms-of-service adresinde bulunabilir.
• Zynganın kişisel yada diğer verileri iyi mi topladığı ve kullandığı ile alakalı detaylı bilgiler almak için lütfen http://m.Zynga.Com/privacy/policy adresindeki gizlilik sözleşmemizi oku. Zynganın Gizlilik Sözleşmesine aşağıdaki Gizlilik Sözleşmesi alanından da ulaşılabilir.
• Oyunu oynamak ücretsizdir ancak ek içerikler ve elit para birimi için tatbik içi satın alımlar mevcuttur.
• Bu oyun, kullananların Facebook şeklinde toplumsal ağlara bağlanmasına izin verir, bunun cevabında da kullanıcılar bu oyunu rollendirirken başka kişilerle karşılaşabilir. Ayrıca Sosyal Ağ Hizmet Şartları da geçerli olabilir.

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları